Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a BestGore meg...

Mit gondoltok a BestGore meg a Best shockers oldalakról?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon betegek szerintem.

Ott van pl utóbbin a Late term abortion,vagy a 3 guys 1 hammer videók. Erős idegzetűek googleben simán megtalálják.

Mit gondoltok az ilyen oldalakról? Nagyon nagy a nézettségük. Pszichopaták készítik ezeket, de aki nézi, az is beteg?

Egyáltalán hogy lehet ezekre ilyen egyszerűen rábukkanni?



2017. máj. 29. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is nagyon betegek, bár én magukról az oldalakról készült videókat, amiben inkább csak magyaráznak róluk, vagy maximum 1-2 képet tesznek be melléjük, mondhatni szeretem hallgatni/nézni.

Abszolút nem normális, de az elmebeteg emberek igényeit is ki kell elégíteni valamilyen szinten manapság a társadalomban.

Nyilvánvaló, hogy az is beteg, aki élvezettel nézi meg őket, nem csak az, aki csinálja. Én személy szerint puszta kíváncsiságból kerestem rá például a BS-re, de szörnyűlködve néztem bele egy-egy videóba, többek között a 3 guys 1 hammerre is, de végignézni képtelen voltam. Csak fogtam a fejem, hogy ugyan miért lehet ez jó bárkinek... A horror filmeket/kínzós filmeket (pl. Fűrész) szeretem, de ezt már nem bírom elviselni, mert bennem van a tudat, hogy valóságos, és nem csak smink és animáció, valamint egyéb trükkök összessége.

Konkrétan beírsz valamit a Google-ba, és rögtön van egy csomó találat. Nem nagy dolog rájuk találni, ha valaki nagyon, szinte megszállottként rá akar bukkanni. Best Shockers-t is az első találatként dobja ki.

/L

2017. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Szerintem nem beteg. Azt felejted el kérdező, hogy amit ott látsz, az a jéghegy csúcsa. Mint az internet. Egy nagy jéghegy. A tetejét látod csak. Amit megtudsz keresni google segítségével, azt azért tudod megkeresni, mert nem titkos, nem illegális. Nos, ahogy haladsz lefelé, amit nem látsz a jéghegyből, azt nem is tudod elérni. De attól még ott van. Ahhoz kell a TOR böngésző, és ugye a darkweb, deepweb oldalakat kell keresgélni, de ez senkinek sem ajánlott, én nem is merem kipróbálni. Ott vannak igazán beteg dolgok elvileg. Szerintem az emberben benne van egy puszta kíváncsiság. Pl hogy milyen ha meghal valaki, vagy egy brutális autóbaleset, vagy valakit megcsap a 220. Ezeket nem látod élőben, vagyis láthatod, de nagyon ritka. Szerintem az emberek 70%át a kíváncsiság hajtja. A maradék 30% meg élvezettel nézi (gondolom én).
2017. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Sikerült kétszer talán elélvezni tőlük... Semmi extra...
2017. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Egyetértek a második válaszolóval, viszont én voltam a deepweben vagy darkweben, nem tudom mi a pontos megnevezése. alapból a Tor böngésző azt hiszem automatikusan lecseréli az IP címedet, de ez már valamilyen szinten visszavezethető, szóval nem árt hozzá egy VPN, amivel szintén egy másik szerverre tudsz felcsatlakozni, ami egy másik IP címet ad neked. Közel 6 óra keresésembe fájt, hogy találjak egy pár olyan oldalt, amin pedofília, nekrofilia és hasonló tartalmak vannak. Ezeknek az oldalaknak is úgy tekinthetőek meg a tartalmai, hogyha regisztrálsz és fizetsz, de ilyen előzetes tartalmakat megosztanak, hogy az emberek kapjanak egy kis ízelítőt. Az égvilágon minden megtalálható ha szánunk rá időt.

Hogy engem mi vett rá hogy ennyi időmet elvegye egy kis kutatás? Kíváncsiság. Nehéz teljesen elhinni, hogy milyen emberi kegyetlenségek léteznek a világon. De ha ott van előtted és tudod hogy nem kamu, akkor felfogod a helyzetet. Jelentős volt számomra, hogy ha csak minimálisan is, de megismertem a világ kegyetlen részét, mert úgy gondolom, hogy fontos, hogy az emberek tisztába legyenek ezzel és ne éljenek vakon, ne higgyék azt hogy a világ egy cuki hely.

Ezek után azt mondanám, hogy a nem túl erős idegzetűek érjék be a BestGore-val és a Best Shockers-sel. Mert kevésbé gyomorforgatóak, mint azok, amik a deep/darkweb bugyraiban megtalálhatók. Ezek a tartalmak nem betegek, sőt, nagyon is valóságosak, hiszen ebben élünk és velünk is (kis túlzással) bármikor megtörténhet, hogy elrabolnak és megkínoznak. Az erkölcsök szerint valóban beteg, de ez már régóta nem az erkölcsökről szól.

Remélem kielégítő választ adtam azoknak (is) akik így majdnem egy év után is figyelik ezt a kérdést.

2018. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a bestgore on is vannak nekrofíliás videók és szerintem azon is lehetne pedofilizmust találni.Én személy szerint ezt nagyon undorítónak tartom, és embertelennek.Nem kell darkweb sem ahhoz ma már, hogy azt találj az internet amit csak akarsz. Felfoghatatlan, és egyben visszataszító is.
2023. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon beteg. Nem való ez senkinek aki pedig ezt élvezettel nézi azt élete végéig be kéne zárni egy elmegyógyintézetbe
2023. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!