Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek youtube videósokat,...

Ismertek youtube videósokat, akik Kanadában, vagy az USA-ban élnek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ők hogyan használják a nyelvet, és hogyan boldogulnak kint. Találtam párat, de őket nem látom, hogyan élik a mindennapjaikat. Köszönöm előre is

2017. jún. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb vagy töb mint 10 millió amerikai youtobos, nem tudom hogy te miért csak egy párat találtál
2017. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a Kanadában, vagy az USA-ban élő MAGYAR videósokat.
2017. jún. 4. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
1. Viszont az engem is érdekelne, hogyan lehet Youtube csatornára rákeresni az alapján, hogy hová valósi a gazdája. Videókra, lejátszási listákra, stb. lehet több szempont alapján keresni, csatornánkra is, de a keresési kulcsszó a videók tartalmára vonatkozik.
2017. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akiket én láttam azok utazgatnak, unalmas videókat csinálnak és nem látod hogyan telnek a mindennapok.

Angolul nem beszélnek a videókban, magyarul meg ugyan úgy beszélnek mint bármely más magyar.

2017. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Székely Vegán
2017. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En tervezem hogy inditok egy csatornat :) kanadaban elek.
2017. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Székely Vegánt láttam már, tetszik is, hogy ilyen kis falusias, megtermelek mindent magamnak életvitelt folytat. Utolsó kommentelő, jól tervezed! :) Küldd el a csatorna nevét majd
2017. jún. 13. 13:33
 8/9 Eminity_69 válasza:

Sana Greta

Nem vagyok benne biztos, hogy így kell leírni, de abban igen, hogx így is megtalálod:D

18 éves és minden témáról elég nyíltan beszélt, viszonylag érdekes videókat csinál.

Kicsit furcsa, nem mindenkinek nyeri el a tetszését, de szerintem egész jó:)

2017. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

drónos vili

az amerikai álom

meg van egy kamionos is

meg van egy lány st loius környékéről is

2017. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!