Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hová vinnétek Budapesten a...

Ti hová vinnétek Budapesten a külföldi barátaitokat?

Figyelt kérdés

A kritérium a következő:

- Legyen közel a Blahához (mert oda érkeznek és lusták aznap messze menni)

- Legyen a közelben valami nevezetesség azért

- Lehessen valamit enni/inni is


Én totál tanácstalan vagyok. Kivinném őket Bálna teraszra, de az "messze" van. A klauzál környékén sok a jó hely, meg a dohány utcában, de az meg azért nem vetekedhet egy dunai panorámával.



2017. jún. 13. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bebaszatnám őket valami romkocsmában spiccesre pálesszel, utána már lesz kedvük kajálni menni a körúton és akkor már simán el lehet sétálni a Bálnateraszra, vagy felmenni Gellérthegyre pár üveg sörrel, esetleg a Szabi hídon fetrengeni hajnalig.
2017. jún. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, ez mondjuk 20-22 éves korig király, csak aztán felnő az ember.
2017. jún. 13. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Na de ha felnőttként olyan hülye vagy, hogy nem tudsz nekik kitalálni programot, akkor mi a francnak hívtad ide őket?


Unatkozni nélküled is tudnak, de az is lehet spontánul jobban fognak mulatni, mintha veled lennének.


Szerintem hagyd élni őket, ha már ideerőszakoltad őket.

2017. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétszer leírtad, hogy idehívtam/ideerőszakoltam őket. Maguktól jönnek, csak velem is találkoznak. Ötletem van millió (B-C-D-E-stb tervek), csak azt hittem van itt valaki aki okosabb nálam és lesz egy "A" tervem is. Tévedtem.
2017. jún. 14. 02:59
 5/5 anonim ***** válasza:
corvin terasz
2017. jún. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!