Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Külföldi youtube partnercégekk...

Külföldi youtube partnercégekkel is szerződhetek, ha Magyarországon élek?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem magyaroknak gyártok tartalmat, másrészt pedig nem bízom a magyar partnercégekben. Egyébként sem értenének meg, tudni illik én nem vlogolok vagy gamepla-ezek, hanem animációkat gyártok. (nem paint-el)

Félre értés ne essék, elsősorban az animációmat akarom védeni, mert rengeteg (magyar) csatornán látok lopott animációkat.



2017. jún. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként sem értenének meg, tudni illik én nem vlogolok vagy gamepla-ezek, hanem animációkat gyártok."


Ezt most pont úgy mondod mintha csak Magyarországon lenne a legnagyobb kereslet a hitvány vlog meg gameplay videókra. De meg súgom, nem, ez az egész világi youtubera igaz.

2017. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy félre leszek értve...Magyarország nem az animációs iparról híres. Itt a paint-es ****-kat minimális mozgással magasztalják, és animátornak merik nevezni magukat az alkotók. Volt egy srác, akinek az animációja abból állt, hogy néha megmozdult a karja és a szája, de még csak nem is folyamatos mozgás volt, még is panaszkodott, hogy milyen nehéz neki, mint animátornak. Én szégyellem magamat helyette...

Ilyen közönségnek nem csinálok semmit, még magyar feliratra sem veszem a fáradtságot.

Na most, a másik probléma, hogy nem tudnának semmi hasznosat mondani. Hogy milyen animációt készítsek, stb. Külföldi partnercég TALÁN tudna irányt mutatni. Itt max azt mondanák, hogy csináljak oeró nyaló animációt.

2017. jún. 26. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerződhetsz.

Én a Maker Studiosnál vagyok ,aki egy amerikai cég.

2017. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maker Studios amúgy is a hasonló videósokra "bukik" leginkább mint amilyen Te vagy.

Amúgy teljesen egyetértek, Magyarországra felesleges normális,igényes videókat gyártani, mivel ezekre sajnos senki sem kíváncsi. Ellenben nézik a sok nagy videóst, akiknek a videóik nagy része egy szponzorált,semmit mondó szemét reklám videó.

2017. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az ajánlást! :) Sajnálom hogy egy kicsit kifakadtam, de nagyon böki a csőrömet, hogy nem csak hogy animátornak képzelik magukat egyesek, hanem az emberek el is hiszik, hogy nagy dolog amit csinálnak.


https://www.youtube.com/channel/UCHNDS8NgoHNOxrCe4zczYaw


Ez a csatorna verte ki végleg a biztosítékot nálam.


Nem baj, ha nekik ez kell, akkor én maradok a külföldi célközönségnél, még egyszer köszönöm! :) :)

2017. jún. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!