Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarország vidámpark nélkül?

Magyarország vidámpark nélkül?

Figyelt kérdés

A budapesti vidámparkot szétrombolták ledöntötték és megalázták a több 100 éves játékokat a rombolással felforgatással. Nagyon valószínű szerintetek hogy magyarországon soha többé nem lesz 1 db vidámpark se? Pár év mulva a gyerekek már azt se tudják mit jelent az hogy vidámpark. Ezen a facebook oldalon vannak felháborodott emberek írásai:

[link]



2017. jún. 30. 12:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%

Tehát legyen presztízsből Magyarországon egy vidámpark, ami nem nyereséges?

Nem azért zárt be, mert valakinek 100-éves-játékokat-megalázó-fétise van, hanem mert szimplán nem hozott annyi pénzt, hogy tudjon korszerűsíteni, az ósdi játékok, meg senkit sem érdekelnek.


Gyakorlatilag nincs középosztály Magyarországon, így aki gyereket nevel, esteleg egy autót is fenntart ÉS még nyaralni is menne néhány évente, annak durván másodlagos, de inkább már csak sokadlagos, a vidámparkozás. Ez a vidámpark pedig gyerekcentrikus volt.

Aki "felnőtt vidámparkot" szeretne az elment eddig is Bécsbe, meg most is.


Vagy szerinted a stadionokat váltsuk le vidámparkokra?


!!Minden Városnak Vidámparkot!!

2017. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Minden városnak nem is, de kész szégyen hogy egy világvárosban egyátalán nincs vidámpark.

Ósdi játékok?

A T rex, a cirkusz, a Top Scan ,Polip dance stb ..rengeteg uj játék volt te nagyon okos... Ráadásul én ahányszor mentem oda tele volt a park. Veszteséges volt? És erre vártak 175 évig? Vagy inkább csak gyorsan el kellett tüntetni? JELENLEG SEMMI NINCS A VIDÁMPARK HELYÉN SEMMI

2017. jún. 30. 12:25
 3/34 A kérdező kommentje:
MINDEN OK NÉLKÜL ÖRÖKRE SZÉTROMBOLTÁK A VIDÁMPARKOT HOGY PUSZTULNÁNAK MEG AZOK AKIk EZT TETTÉK
2017. jún. 30. 12:31
 4/34 anonim ***** válasza:
54%

"de kész szégyen hogy egy világvárosban egyátalán nincs vidámpark."


Inkább az kész szégyen hogy egy "világvárosban" életveszélyes a metró, vagy az kész szégyen hogy az oszág legtöbb közútja olyan állapotban van hogy az már egyszerűen katasztrófa, de a legnagyobb szégyen akkor is az oktatás és az egészségügy helyzete.


Majd ha ezeket a problémákat megoldották, akkor esetleg lehet vidámparkban gondolkodni, de szerintem még akkor is felesleges.

2017. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Persze, hogy televolt, véletlenül 2 osztálykirándulást szerveztek oda, már nem lehetett elférni, olyan kicsi helyen volt. És valljuk be ezek a játékok semmilyene, főleg amíg van egy ósdi fa hullámvasút, meg volt egy 1 hurkos a bejáratnál össz 200m menethosszal? :D Röhejes volt az egész a néha átszivárgó elefántszarszaggal együtt vagy nélküle, egy belvárosi vidámparkban, durván korlátozott hellyel ennyit lehett ebből kihozni, csak ez az embereknek nem volt elég...


Az lett a baja a vidámparknak, hogy váltottunk kapitalizmusba és sajnos nem tudott megfelelni a vásárlói igényeknek..

2017. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak hülyeségeket írtok vidámpark utálok, ha ennyire tudtok, csináljatok ennél jobb vidamparkot
2017. jún. 30. 12:45
 7/34 anonim ***** válasza:
Nem akarunk jobbat csinálni. Azt nem ismered fel, hogy a többséget nem érinti a kérdés, szimplán nem érdekli. Csak azért meg hogy legyen valami, nem kell egy gagyi vidámpark.... Főleg ha meg sem terul az üzemeltetőnek..
2017. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Akkor menjetek a gagyi állatkertbe ha au annyival jobb
2017. jún. 30. 13:24
 9/34 anonim ***** válasza:

Én még bezárás előtt voltam ott tesómékkal, hogy jól érezzük magunkat. Előtte viszont 15 évig nem voltam, mivel nem vagyok budapesti. Szerintem az volt a gond, hogy rosszul szervezték és vezették, mint mindent.

De abban is van igazság, hogy egy erős középosztály kellene ahhoz, hogy az ilyesmi nyereséges legyen, de manapság Magyarországon két réteg van: a csórók és a Fidesz-közeli csókosok. Középréteg eltűnt.

2017. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én az állatkerteket vagy botanikus kerteket jobban szeretem
2017. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!