Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Be lehet vinni fényképezőgépet...

Be lehet vinni fényképezőgépet a budapesti úszó VB-re a Dagályba illetve a Hajós Alfréd uszodába?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit írtak, hogy nem lehet (továbbá üdítőitalt sem, ha több mint fél liter), azonban szoktam látni tv-ben, hogy a lelátón szinte mindenki fényképez jobbra-balra, főleg a turisták. Akkor be fognak engedni vagy nem?

Jól jönnének a tapasztalataitok.



2017. júl. 5. 11:42
 1/4 vatafak ***** válasza:
2017. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már néztem, de még mindig nem derül ki ebből, hogy be lehet-e vinni, mert azt a linket, amire ott hivatkoznak (tiltott tárgyak listája) nem lehet megnyitni.
2017. júl. 6. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
én láttam ott fényképezőgépeket a nézőtéren - nem csak a hivatásos fotósoknál
2017. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/válaszod, megtapasztaltam, hogy be lehetett vinni. Csak azt nem értettem, hogy pl. egy ártalmatlan üres pet palackot miért nem engedték bevinni... Így ha inni akartam, nem tölthettem tele a palackot a wc-n vízzel, hanem ihattam 600 forintért... Gondolom ez lehetett az oka.
2017. aug. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!