Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetetk nagyon gáz hogy...

Szerintetetk nagyon gáz hogy 15 évesen még szinte sose ittam alkoholt?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és tiszta kínosan érzem magam, mikor még a

visszahúzódó kiszemeltemről is kiderül, hogy néha nagyobb eseményekkor ő is iszik egy két pohár pálinkát. Talán azért nem ittam eddig sohasem, mert mindig a hülye alkoholista osztálytársaimra asszociálok azonnal, mintha őket a pia hülyítette volna el vagy nemtudom. Persze gyerekkoromban én is megkostoltam, de már nem is emlékszek az ízére, És ebből fakadóan nem is kívánom. Szerintetek mit tegyek? :D



2017. júl. 8. 16:01
 1/8 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, legalább betartod a szabályok.De amúgy ha kicsiként kóstoltad már akkor ittál már alkoholt.Amúgy ha lesz alkalmad kóstold meg és dönts el hogy ízlik e vagy sem.És a következő alkalom el fogod e fogadni ha valaki megkínál vagy sem.Amúgy (szerintem) ne a pálinkát kóstold meg először hanem valami kevesebb alkohol tartalmú könnyebb italt, pl.: sört; bort, pezsgőt.Én először szilveszterkor ittam (pezsgőt) alkoholt mármint úgy hogy nem csak megkóstoltam egy kortyit hanem meg is ittam egy pohárnyit.A bort annyira nem szeretem inkább a sör ízlik ami egy kicsit fura ahhoz képest hogy lány vagyok.

15L

2017. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kívánod, nem iszod... Ez ilyen egyszerű :D

Én egyékbént szeretem a piákat, de soha nem ittam, és nem is tervezek annyit inni hogy teljesen elázzak...

Kaja után egy pohár bor, néha esténkén egy kis vodka, szerintem bőven elég.

Kóstolgass italokat, majd lehet megtalálod azt ami ízleni fog, és persze nem kell túlzásba esni. :D

Most 18 vagyok, de 16 évesen is borozgattam már, szerintem nem ártott meg :D

2017. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd valamikor megkóstolom. De azért maradok az elveimnél, és mindig csak alkalmakkor... :D
2017. júl. 8. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gáz, az a gáz amikor valaki 15 évesen már hulla részegre issza magát minden hétvégén.

én alkalmakkor már kóstoltam 1-1 kortyot sörből, borból, pezsgőből, pálinkából, és szerintem mindnek valami szörnyű íze van. a vodkára meg a whiskeyre még kíváncsi vagyok, de ha ízlik se innék annyit hogy berúgjak

2017. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lenne gáz, ha ennyi idősen menőnek tartanád az italozást. Nem kell beállni a sorba, semmiről nem maradsz le, ha csak 18 éves korodban iszol először. Én is csak nagykorúként ittam először alkoholt, de azóta is évente egyszer, ha iszom. Semmi hátrányok nem volt belőle.
2021. jan. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis!!! Én életemben először 17 even ittam, először 18 évesen (egy hónap híján 19) rugtam be. A világon semmiről nem maradtam le :) 20L
2021. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SasukeMilo ***** válasza:
100%
Én 30-on túl elmondhatom magamról, hogy még egyszer se rúgtam be (ilyen-olyan alkalmakkor max. pár kortyot iszok csak), egy szál cigit se szívtam még el és egyáltalán semmilyen droghoz se nyúltam. Szóval ez nem kor kérdése... ezt eldöntöttem egy életre és ehhez tartom magam, ilyen egyszerű. A Te életed, a Te döntéseid! Csak ne hagyd, hogy befolyásoljanak :)
2021. jún. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ruby04 válasza:
100%

Nem, mint opiátfüggő azt mondom, h nem!

Ne is! Kérlek. Qrva rosszak a függőségek! Az alkohol felelős a családon belüli erőszak meg a közúti balesetek nagy részéért, a májzsugorért, az emésztőrendszeri daganatokért, stb.

2021. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!