Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kecskeméti különleges helyek/e...

Kecskeméti különleges helyek/emberek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani Kecskeméten olyan helyeket, amiket esetleg érdemes lenne meglátogatni? Domb, Arborétum, ilyesmik megvannak, inkább különleges kávézókat, épületeket, üzleteket, etc keresek. Emellett szívesen megismernék Kecskemét közelében élő embereket, akik nyitottak arra, hogy felfedezzük Kecskemét különleges helyeit. :) 15/l

2017. júl. 8. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Minderre nyitott, azonban 27 éves férfi vagyok, ez utóbbi ami annyira nem ideális a nagy körkülönbség miatt. Az említett helyeken már többször voltam én is, valami újdonságra vágyom. Nem éppen Kecskemét, hanem Jakabszállás, Magyarkert. Ez az ahová el szeretnék jutni mostanában. Igazából csak a társaság hiányzik. Egyékbént mindig gondolkodom a régi iskoláimon, régi helyeken ahol jártam, nagyon kíváncsi vagyok mennyit változtak mióta utoljára arra voltam. Sajnos (vagy inkább szerencsére?) a korház új épületét sem láttam még belülről, ez is érdekelne. A Homokbánya elhagyatott épületeiből egyet-kettőt korábban megnéztem már, ez sem volt rossz.
2017. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) inkább Kecskemétben gondolkozok. A Homokbányában egyszer voltam, csak az vele a baj, hogy sajnos sok hajléktalan van, és így nem szívesen megyek, pedig nagyon különleges :)
2017. júl. 9. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor hová megyünk Kecskeméten? :D
2017. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hová szeretnél?;)
2017. júl. 9. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően kávézókban gondolkodtam, sikertelenül. Nem annyira kedvelem a beülős helyeket, szerintem ezért. Aztán megláttam a kérdésedben az üzletek szót és felcsillant a szemem. Gondolom a Mömax-ban már voltál, már én is néhányszor, de imádok ott nézelődni, főleg a berendezett lakásokat. Te hogy vagy vele?
2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, 1-2x voltam már, nagyon jók a berendezett szobák. Lehet majd elmegyek egy körre, tavaly láttam ott egy gyertyát, ami nagyon tetszett😊 Igazából a "beülős" helyeknél olyasmikre gondolok, mint pl Pesten a macskás kávézó. Itt nem igen hallottam ilyenről. Illetve azok is nagyon tetszenek, ahol egy régi stílus köszön vissza, pl a '80-as évek, akár egy időutazás. (:
2017. júl. 9. 21:43
 7/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kecskeméten konkrétan ha ilyeneket keresel ki kell ábrándítsalak,m mert semmi érdemleges nincs :D
2017. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy éreztem. De a remény😄😄😄
2017. júl. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!