Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jobb agyféltekés rajztanfolyam...

Jobb agyféltekés rajztanfolyam 2 napos bevált nektek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék menni rajztanfolyamra,vagyis már biztos hogy megyek.De csak 2 naposra.Leginkább azért hogy tabletról másolhassak ilyen olyan portrékat.Ha csak a két napos kurzuson veszek részt,akkor csak lapról vagy tabletról is tudok majd másolni?(a tablet is az a nagyobb fajta,kb mint egy A4-es lap,de azért egy kicsit kisebb.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 9. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy ezt az egész kérdést azért tettem fel,mert elvileg a 4.napon tanulunk meg nagyítani.És én ugyebár azon a napon már nem vennék részt.
2017. júl. 9. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy haverom részt vett rajta, produkált látható eredményt, de nem tudom, hogy azért, mert elkezdett jobb agyféltekésen rajzolni, vagy csak simán mert egy mentor tanácsait követve tudott fejlődni.
2017. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam egyszer. Az oktató meg az erkélyen tekerte a vicces cigit. Mikor déli 12 előtt már 4x ment ki szívogatni, akkor gondoltam, h itt valami nem stímmel. Számlát se adott volna. Én offoltam az egészet.

Amúgy Jobb agyféltekés munkafüzet, abba benne van az összes feladat. Tanfolyamon is csak azokat csinálják végig ami a munkafüzetbe benne van. Semmi mást. Meg kell venni vagy letölteni és megcsinálni a feladatokat saját kényelmes tempóban.

2017. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 nap alatt nem tudom, hogy mit lehet megtanulni ebből.

Sokkal jobb a munkafüzet, én is abból tanultam és simán rajzolok 3D-s alakzatról is. pl kéz rajzom van elég sok.

Portréim is vannak.

És ezzel a könyvvel kezdtem.

2017. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!