Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátnommel kerti satrazast...

Barátnommel kerti satrazast tervezunk Otletek?

Figyelt kérdés
Gondoltuk, hogy most valami extremebbet akarunk csinalni. Eddigi terveink szerint csillagokat nezunk. Tudnatok otleteket adni? (Csak baratok vagyunk)

#kert #barát #otthon #programok ##satrazas ##satorozas ##nyar ##otletek
2017. júl. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Felvertek egy sátrat a kertben, és nézitek a csillagokat?

Ez túl hardcore, ilyen extrém dolgot én még csak filmekben láttam. Biztos nem merném bevállalni.

2017. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
57%

Ne foglalkozz az előzővel, csak féltékeny, mert nincs pénze sátorra.

Menjetek el fagyizni. A fagyi jó.

2017. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő korban vagytok, és fogyasztotok alkoholt, akkor egy üveg jó bort azért mernék ajánlani. (Azt nem mertem írni, hogy ha 18 éven felüliek vagytok, nem lehetek képmutató, 15 évesen azért már én sem kerültem el az alkoholfogyasztást).

E mellé nem árt vmi könnyű és könnyen fogyasztható kaja is. Ha tudod róla, hogy nem fogyaszt alkoholt/még nem fogyaszt alkoholt, akkor semmiképp sem, nehogy gond legyen belőle, mert nyilván onnantól kezdve a te felelősséged! Akkor esetleg valami üdítő vagy csinálsz valami mentes "koktélt", pl. egy virgin mojito tök jó ilyen nagy melegben.


Csillagnézéssel augusztus végét megvárnám, bár meglehet ismételni ezt augusztus végén is!


Bár nem tudom, hogy milyen irányú ötleteket vártál... Zseblámpa, zene, matrac, nehogy hátfájással ébredjetek? :D

2017. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!