Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menjek gólyatáborba (egyetem)?...

Menjek gólyatáborba (egyetem)? Pro és kontra.

Figyelt kérdés
Milyen programok szoktak lenni leggyakrabban?

2017. júl. 13. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

MENJ!

kontra: emberekkel kell lenned és jól kell érezned magad

pro: ugyanez, sok embert megismersz, akikkel a következő években együtt fogsz lenni és könnyebb lesz a beileszkedés is, a programoktól nem kell félni, senki nem fogja kötelezővé tenni, hogy megcsináld őket (én is szervezek gt-t szóval ezt tudom ;) )

melyik egyetemre szeretnél menni amúgy?

2017. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Engem anno lebeszéltek róla a megalázó, piálós programokra hivatkozva, és a legkevésbé se bántam meg. Akikkel jóban vagyok, velük beszélgetés közben soha egy mondat erejéig se jött szóba a gólyatábor.
2017. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én nem voltam,de nagy tömeget képzelek, meg amit hallottam vannak szórakoztató játékok, szóval amúgy vicces. Meg amúgy ivászások is vannak, ha jól tudom. Én jó hangulatot képzelek. Ja meg nemtom, ez most középiskolás gólyatábor, ott se voltam, de láttam fotókat, hogy úgy alkottak hernyót az emberek, ez egy feladat volt, hogy az előbb lévőnek a feje lehet, hogy hozzáért a mögötte lévőnek a középső részéhez, ilyen hídjellegű járásban jártak, szóval nemtom, ez nekem azért már túl közeli, túl bennsőséges viszony; és nemtom, kötelező volt-e benne részt venni, vagy mi lett volna, vagy mi lehetett, ha valaki megpróbálja megtagadni. Lehet, hogy magaután vont pontlevonást, esetleg félig meddig ki lett volna közösítve; Meg amúgy nemtom, egyszer nézegettem valami ilyen képeket, és ott az egyik csajt körbeadták asszem, vagy nemtom, nekem azért ez már túl bizalmas; de valszeg ha azt mondja nem akarja, akkor nem kellett volna:D De ez csak rémlik amúgy. Meg ilyen tábortüzes éneklések talán vannak meg ott a drinkelés; meg aki sokat iszik, annak megnézik a nyakában lógó kártyát, hogy melyik házikóba való, és odaszállítják. :) Amúgy én tényleg nem voltam egy gólyatáborban sem , de összességében jó hangulatúnak gondolom az alapján, amiket hallottam.
2017. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mármint aki kidől arra gondolok hogy nézik a kártyáját
2017. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Hanyagolhato.


Pro: ha szereted az egyejszakasokat, a zomenytelen piat es tanulas helyett is bulizni akarsz folyton, akkor ott a helyed

Kontra: nem biztos, hogy a szaktarsaiddal egybe lesztek orakon, bar ez nagyban fugg a targyfelvetel idpontjatol.


En nem voltam, egyik baratnom igen, de szerinte penzpocsekolas volt. Egyik volt osztalytarsam is ment,meg is csalta a baratjat...


Ja, ez amugy a BGE KVIK

2017. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%

Szia!

Szerintem mindenféleképpen menj el!

Nálunk mindig van tájékozatós nap, ahol sok mindent megtudhatsz, magáról az egyetemről, az egyetemi szervezetekről, illetve a szakodról is.

Többször voltam már főgólya, és a visszahúzódó, és a bulizósabb gólyáim is élvezték.

Persze nagyon nagy buli, de nem csupán az.

A feladatok nálunk nem durvák, de ha valamiben nem akarsz részt venni, akkor ebből nincsen probléma, mindenkinek mások a határai, a lényeg, hogy a gólyák jól érezzék magukat.

Nálunk nagyon sokáig emlegetik mindig a gólyatáort, és aki nem volt az elég hamar meg is bánja, illetve az se rossz hogy az első nap már ismerős arcok köszönnek rád a folyosón, és a felsőbb évesektől mersz segítséget kérni, hogy kinél érdemes felvenni az x kurzust, vagy hogy mi hol található.

Úgy gondolom, hogy összességében teljesen megéri elmenni, hisz olyan élményeket szerezhetsz amit máshol nem, és olyan kapcsolatokat építhetsz amit egész egyetem alatt végig vihetsz. :)


Ha bármitől tartasz esetleg, vagy kérdésed lenne a gólyatáborral kapcsolatban írj nyugodtan:)

2017. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

utolsó előtti, az most jól jött :D épp oda megyek, de én mindenképp menni akarok.


Nég nem voltam, és csak a videókat láttam, valamint barátok/rokonok véleményére tudok alapozni, és szinte egy percre se fordult meg eddig a fejemben, hogy nem megyek el.


Akivel beszéltem és volt, azt mondta megérte. Aki nem volt, nem is foglalkozott vele nagyon, nem bánkódott rajta.

Az esélye megvan, hogy barátkora lelsz, információhoz jutsz, és jót bulizol.

Mint minden buliban, valószínű ezzel se jár együtt az egyéjszaka, arról meg hogy ki mennyire tartja magát, saját maga felel. Nem lehet egy bulira fogni, mert hogy ittunk. Szerintem ilyennel nem kéne elijeszteni az embereket.


Ez is személyfüggő, ha valaki nyitottabb, könnyen barátkozik, és szeret bulizni járni jól érzi magát, aki pedig visszahúzódóbb, kevésbé nyitott az ilyen felé felteheti a kérdést: akar-e ezen változtatni vagy nem? Mit veszíthet vele az ember?

Légyszi kíméljetek, hogy az árát :D ez egy lehetőség, mintha csak egy fesztivál lenne, annál meg azért olcsóbb..

2017. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!