Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani néhány...

Tudtok nekem mondani néhány Newtmas ficit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ilyet olvasni, de sajnos még egyet sem találtam T.T Ugye vannak Newtmas focik valahol? :D Úgyhogy ha valaki ismer ilyet, akár magyarul, akár angolul, ne kíméljen, írja mr5 válaszban *-*

2017. júl. 19. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Három perc guglizásba telt, magyart mondjuk nem találtam, de mindegy. Úgy tűnik erre felé inkább a Tominho a menő.

2017. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én hiába gugliztam, nem adott ki semmit, ami segített volna a problémámon. Szóval köszönöm *-*
2017. júl. 19. 20:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként jöhet még bőven, aki tud esetleg *-*
2017. júl. 19. 20:19
 4/4 Mrs OBrien ***** válasza:
Esetleg Wattpaddel próbálkozz, de amelyik megéri, hogy elolvasd mind angol sajnos. Konkrétan nem tudok ajánlani, mert szépen fogalmazva én legtöbbször "nem gyerekeknek való" Newtmas ff-eket olvasok😅 Most jut eszembe, van azért egy-két jó, ami normális, ha van wattpaded, mondhatok párat😉
2020. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!