Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az AnimeAddicts oldalon...

Az AnimeAddicts oldalon megtaláltam a tokyo ghoul és a Toyo GHoul:re mangáját de találtam egy TokyoGHoul Joker és egy Tokyo GHoul oneshot című mangát is. Ezek melyik részéhez tartoznak a manga sorozatnak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezek külön történetek, a Tokyo Ghoul: Joker Suzuyáról szól, mint CCG nyomozó, a Tokyo Ghoul: Jack pedig Kishou Arima múltjáról, a mások oneshot pedig a tg "elődje" amiben ugyan úgy Kaneki, Touka, Yoshimura és Shinohara vannak benne, de kicsit más a felállás (nem túl nagyy spoiler, Kaneki ebben alapból ghoul például), tulajdonképpen ebből fejlődött ki a tg manga amit ma ismerünk. Végülis mindegy mikor olvassa el őket az ember, de szerintem a legjobb valahol a Tokyo Ghoul és a Tokyo Ghoul:re között :)
2017. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sokat segítettél. :)
2017. aug. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!