Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ten count. Fent van valahol...

Ten count. Fent van valahol magyarul? Bovebben mirol szol milyen a foszereplok szemelyisege? Van benne szex?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 23:08
 1/4 Mommimo ***** válasza:
52%

Nincs fent magyarul, legalább is én nem találtam meg, de angolul olvasni szerintem értelmesebb. Nem olyan nehéz a szöveg egyébként. Ez egy shounen ai mű is, szóval elég nagy mértékben van fektetve a személyiségükre is. Nem írom le neked, mert két órán át gépelhetnék, és akkor sem érnék a végére. :) De nagyon aranyos mindkettő! Higgy nekem.

És igen, van benne szex. De ne olyan beteg szexre gondolj, mint néhány mangában (semmi lekötözés stb. legalább is én így emlékszem.). Ez a szál nagyon szépen ki van dolgozza benne. Nem rögtön esnek egymásnak, úgyhogy végig izgulhatja az olvasó.

Én mindenképp ajánlom, mert fantasztikus, érdekes témát dolgoz fel, és én itt nem csak egy másik fiúval lévő kapcsolatra gondolok.

2017. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló kevésbé mozoghat otthon a magyar BL-fordításokban, a Yaoi Orden jó ideje fordítja már ( [link] Szóval nyugodtan olvasd el, és döntsd el te, szerinted milyenek a szereplők!;D


Szerintem nagyon érdekesen felépített karakterek, a történet is szuper, és mivel nem csak, hogy BL, de yaoi is, így (főleg az utóbbi fejezetekben) nagyon sok a szex is.


De hogy egyszerűbb legyen a tartalom, kimásoltam neked Ai ismertetőjét az oldalról:

"A találkozás egy véletlen baleset műve. Shirotani Tadaomi és Kurose Riku akkor ismerkednek meg egymással, amikor a titkárként dolgozó Tadaomi főnökét elsodorja egy kamion. Tadaomi rosszul érzi magát, mert mizofóbiája miatt habozott az idős férfi után nyúlni. Talán ezért is reagál olyan érzékenyen, amikor Riku felajánlja a segítségét. Riku konzulensként dolgozik a kórházban, de barátként szeretné kigyógyítani a betegségéből. Tíz pontot állíttat össze Tadaomi-val, és a kúra szerint, mire a végére érnek, a férfi meggyógyul. Tadaomi eleinte kételkedik a kezelés hatékonyságában…


Rég került olyan manga a kezembe, aminél türelmetlenül, körmöt rágva vártam a folytatást. A Ten Count üdítő változatosságot jelent, hiszen már Tadaomi betegsége is újdonságnak számított a számomra. A mizofóbia azt jelenti, hogy egy személy fél a kosztól, baktériumtól, és fél megérinteni bármit. Ez az eset áll fen Tadaomi esetében is, aki kesztyűt visel, és fizikai rosszullétet érez, ha bármihez hozzá kell érnie. Egészen eddig a környezete elfogadta a fóbiáját, de jön Riku, és kíméletlenül a tudtára adja, hogy ez egy betegség, amivel kizökkenti addigi nyugodt világából. Maga a kezelés lépésről-lépésre halad, és rettentően kíváncsi vagyok, meddig fognak elérni. Személy szerint drukkolok Tadaomi-nak, hiszen milyen nehéz lehet úgy élni, hogy nem érinthetünk meg semmit, senkit. Az embernek szüksége van érintésre, és ezt főszereplőnk a saját bőrén tapasztalja meg Riku-nak hála…"

2017. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! 💕 Akkor magyar felirattal sincs fent? 😀
2017. aug. 9. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A második válaszoló még be is liknkelte az oldalt, ahol fent van magyarul.
2017. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!