Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyobb nézettségért hol...

Blenderman kérdése:

Nagyobb nézettségért hol érdemes megosztanom/kiposztoltatnom saját Youtube videóm linkjét, ha tényleg szórakoztató a tartalom?

Figyelt kérdés

Saját gyártású vicces és rövid animációim a visszajelzések alapján átlagon felül szórakoztatják a nézőimet. Tudtok olyan nagy látogatottságú online felületeket írni, ahová érdemes beküldenem az arra érdemesnek talált videóim linkjét? Pl. menő humoroldalak (ahol nem csak képeket posztolnak, hanem videó linkeket is, sőt, főleg azt). Akár valami ismertebb médium Facebook oldala is szóba jöhet (pl. akár egy rádiócsatornáé), ahol kifejezetten várják a vicces újdonságokat. Kifejezetten olyan felületek érdekelnének, "szerkesztőség" is van, és csak egy bizonyos mérce fölött posztolják ki a beküldött anyagokat, és nem boldog-boldogtalan tölti fel ellenőrizetlenül a saját... (hadd ne mondjam, micsodáit :-)

Amúgy a Napisz.r például remekül teljesíti a feltételeket (ami a posztolási hajlandóságot és a nézettséget illeti), de jobb lenne valami kevésbé durva környezetű lehetőség is :-) De azért hozzá hasonló is jöhet!

Előre is köszönöm a tippeket!



2017. szept. 1. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki weboldalt, ott plusz dolgokat is tudsz közölni, illetve vannak kölcsönös hirdetésre lehetőségek, ami annyit tesz, hogy valaki reklámoz téged, akkor te is reklámozod őt. Facebookos hirdető csoportokat nem nagyon ajánlok, mert mindenki hirdet, de senki se nézi meg a hirdetéseket(persze ettől még megpróbálhatod, hátha), inkább olyan oldalakat ajánlok ami művészettel foglalkozik, pl rajzos csoportok. Rajzolós csoportokban elfogadják az animációkat is, meg a 3d modeleket, legalábbis amikbe benne vagyok. Viszont egy dologra nagyon vigyázz. A legtöbb ilyen csoportnak van szabályzata vagy házirendje, amit el kell olvasni és be kell tartani, pl nem reklámozhatsz minden nap, csak pl szerdán (reklámszerda), naponta csak egy alkotást oszthatsz meg, fogadd el az építő jellegű kritikát, ne szemétkedj másokkal, de ezeket egyszerű betartani szerintem. Amúgy privátba elküldheted az animációt mert kíváncsi vagyok rá :)
2017. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, jól látom, hogy még szeptember elsején írtad? Nem tudom, a rendszer miért 8 nap elteltével küldött értesítést, hogy válasz érkezett... Na mindegy. Egyébként benne vagyok 2 művészi FB csoportban, el is szoktam fogadni az építő jellegű kritikákat, tetszeni is szokott a többieknek amit feltöltök, de én is tapasztaltam, hogy ezek a csoportok nem hoznak nagy nézettséget, persze nem is az a lényegük, de azért az ember mindig kicsit többet vár :-) Azért is írtam, hogy ismertebb médium FB oldala érdekelne, mert egyszer egy kereskedelmi rádió oldalára kiposztolták egy videómat kérdezés nélkül, ami önmagában nem lett volna baj, de ezt úgy csinálták, hogy le- és feltöltötték, így a 2 nap alatt összejött kb. 300 ezres nézettség nem nálam landolt. A bátyám vette észre a dolgot, akkor ő "belovasított", hogy szedessemm le velük, mert ezzel ők pénzt keresnek az én megkerülésemmel, tetessem ki a linket helyette, stb... Utólag bántam, hogy közbeavatkoztam, mert csak a leszedetést sikerült elérni, és lehet, hogy csak fölöslegesen rúgtam össze a port egy jó reklámlehetőséggel. Valamennyire pedig jó hatással volt a csatornámra is, mert máig az a legsikeresebb videóm. De hát így jártam, ezért keresek hasonló lehetőségeket. A weboldal készítéséhez sajnos nem értek, bár már sokszor gondoltam rá, hogy jó lenne, úgyhogy majd egyszer lehet, hogy megpróbálkozom vele. Videó linket akkor küldök privátban :-)
2017. szept. 9. 09:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, hogy az az én kiírásom dátuma volt :-) Ez esetben az a gáz, hogy válaszíráskor nem látom egy időben az előző hozzászólást, amire reagálok, de lehet, hogy csak én vagyok béna.
2017. szept. 9. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ide is kirakhatod, ha megvan még. Érdekelne
2021. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!