Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit válasszak? SOSben kellene...

Mit válasszak? SOSben kellene a segítségetek!

Figyelt kérdés
Holnap randizni megyek egy fiúval, és azt mondta hogy én válasszam ki hogy hova menjünk/mit csináljunk. Jogsija van. Segítsetek, ti mit választanátok a helyemben? Én 17 ő 23. Előre is köszi :)
2017. szept. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Dugni legjobb eldugottan.
2017. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szertenél moziba menni vagy ilyen kötött helyre, akkor menjetek el pl.autókázni aztán közben csak beszélgessetek aztán majd késöbb közösen eldöntitek, hogy merre tovább.

De jó randi hely a mozi vagy egy kávézó, bár én nem szeretem az ilyen helyeket, túl kötött.

2017. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha romantikusabb randit szeretnél vagy valami egyszerűt menjetek el egy jó étterembe.

Bár én jobban preferálom ha eszünk valahol valami könnyű ételt és utána elmegyünk sétálni egy szép tópartra, vagy egy parkba. Esetleg nézzetek valami filmet, vagy legközelebb menjetek moziba egy jó vígjátékra vagy romantikus filmre.

De ha még az elején vagytok mindenképpen olyan helyet válasszatok ahol nyugodtan tudtok beszélgetni és ez nagyon fontos!

2017. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!