Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » S. O. S. Hova menjek egyedül...

S. O. S. Hova menjek egyedül nőként egy éjszakát eltölteni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kedden egy program miatt Budapestre utazom egy közeli városból, de mivel későn lesz vége a dolognak nem tudok haza menni, mert elmegy az utolsó buszom. Ott fogok ragadni egyedül és nem tudom merre menjek. Huszonéves nő vagyok. Tudnátok tippeket adni? Fontos lenne, köszi mindenkinek. Aki akar csatlakozhat hozzám:)

2017. szept. 11. 16:10
 1/5 anonim válasza:
100%

Te aztan bátor vagy:D

En biztos nem tarsulnek innen se, sehonnan se idegennel főleg éjszaka

...

En foglalnék egy szobát aztan ott legalabb nem érne baj

Sok no csodálkozik ha valami történik vele aztan utana meg sír a szájuk jaj ez meg az történt ..mer nem

elővigyázatosak tisztelet a kivetelnek.. en arra célzol egyedul

éjszaka ne maszkaljon egy no pláne ne idegennel...

2017. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy elmegy egy nő egyedül is valahova akár este az nem azt jelenti hogy nem elővigyázatos. Jó is lenne ha egy nőnek be kellene zárkóznia csak azért mert épp nincs ki vele tartson. Voltam már több helyen is egyedül, idegen társasághoz is csatlakoztam és nem lett semmi bajom. Sok élményről lemaradtam volna ha besari vagyok. A lényeg az hogy az ember jól kezeljen bizonyos szitukat, talpraesett legyen és lelkileg erős ha gáz van. A többi már szerencse kérdése.
2017. szept. 11. 18:36
 3/5 anonim válasza:
Te tudod:D akkor sok szerencsét, el leszel te szerintem.
2017. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írtam privát üzenetet (mint sokan mások), nem válaszoltál (mint sok más esetben). Nem tudom milyen program lenne, de ha tetszik, szívesen csatlakoztam volna hozzád (már ha lehet), utána hazavittelek volna akár, ezért kérdeztem kb. merre laksz. Semmi jónak nem vagyok elrontója, hihetetlen de mégis, semmi rossz szándékom nincs. Más vagyok mint a többiek. Ha megismersz, megtudod. Többször kerestem már partnert pl. budapesti városnézéshez, mindig az utolsó pillnatban jutott eszembe, mint most neked. Én sosem találtam senkit (jóval előtte keresve sem), legalább neked legyen szerencséd! Huszonéves férfi.

Egyébként vannak hostel nevű, főként külföldieknek kínált "egymás hegyén hátán, közös mellékhelységgel" helyek, olcsóak, ha szerencséd van, még találsz szabad helyet éjszakára.

2017. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem írtam csak közben sikerült intéznem egy fuvart haza így már nem is néztem a kérdést. Szval nem maradok pesten hanem haza hoznak. Tényleg ne hari, csak nem figyeltem már ide.

Am koncertre megyek ahova már elővételben elkeltek a jegyek, szval jönni sajnos nem tudtál volna. Nekem is nehezen sikerült szereznem jegyet és csak 1-et, ezért alakult úgy hogy egyedül megyek.

2017. szept. 11. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!