Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet ez?

Melyik anime lehet ez?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy az elején a főszereplő srác valami előkészítőn volt, ami után a legjobb barátja várja. Eggyütt indulnak hazafele, metróval, és miközben a metróra várnak a srác barátja beszél neki egy olyan applikációról, ami megmutatja hogyan halsz meg. Mindketten letöltik, (közben találkoznak az előkészítőről egy lánnyal.) aztán az appon megnézik, hogyan fognak meghalni, de az egy játékos animáció helyett egy ijesztően valós képet mutat arról, hogy kisiklik a metró és rájuk dől. Ez meg is történik, aztán a jönnek valami szörnyek de a főszereplő srác előhív egy tigris szerű "avatart" amivel legyőzi a szörnyeket. Közben csatlakozik hozzájuk az előkészítős csajszi. Aztán miközben menekülnek és továbbra is harcolnak, egy ilyen szörny invázióra túlságosan is felkészült csoport a köreikbe fogadja őket, amit egy gazdag, "érzelmeknélküli" srác vezet. Kb ennyire emlékszem. De sehol nem találom. Bocsi ha sokat és homályosan írtam,de régóta keresem és mostmár nagyon szeretném látni.

2017. szept. 17. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Devil Survivor? Én nem ismerem és nem is láttam, csak rákerestem és ezt adta ki, illetve a leírásoddal is egyezik
2017. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosabban Devil Survivor 2 The Animation, ugyanis egy játékból készítették. 13 részes és fennt van magyar felirattal indán, jó szórakozást hozzá :)
2017. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagggggggyon szépen köszönöm. :DDDD
2017. szept. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!