Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hogy változtatnátok az...

Ti hogy változtatnátok az életeteken ha eddig napiszinten 6-8 órát számítógép mellett ültetek volna és hirtelen lemondanátok róla?

Figyelt kérdés
Csak mert lassan 2 hónapja hogy nem gépezek viszont nem találom a helyem kb mintha a környezetem tudomást se venne rólam régi ismerősökkel nem tartom szinte semennyire a kapcsolatot. És előtte se voltam valami emberközpontú akivel úgy jóban vagyok 500+ km re van. Külföldon lakom es dolgozok a munkahely váltás miatt most 2 hetente sikerül haza jutnom de otthon es kint is lassan szenvedés lenni mivel nem tudok sehova menni kb vagyok és kész. Ti mit ajánlanátok mit kene tennem hogy ne unatkozzak ennyire? 25/f

2017. szept. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj egy másik hobbit. Lehetőleg olyat, amit nem szólóban szokás űzni.
2017. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!