Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány féle dragon ball létezik?

Hány féle dragon ball létezik?

Figyelt kérdés
Szeretnném elkezdeni megnézni az elejéről, és arra lennék kíváncsi, hogy az anime világában melyek dragon ball jön melyik után?

2017. szept. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első a sima Dragon Ball. Goku gyerekkorától fiatal felnőtt koráig tart. Utána jön a Z. Gokunak fia születik és az ő felnőtt koráig tart ez a széria. Sőt, Goku unokáját is megismerjük. Azt hiszem 4 éves benne a kicsi. Utána jön a GT. Ebben már nagyobb az unoka. Kb. 10-12 éves. Ez a széria egy nagy csalódás volt. Nem is létezik számomra a GT. A Dragon Ball Kai egy tömörített Z. A Dragon Ball Super a Z bizonyos idején játszódik, de a Z-ben nem volt így részletezve az az időszak.
2017. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 special részt is ajánlanék. Az egyik témája Bardock (Goku apja), a másik pedig Trunks története.
2017. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 22. 17:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a Z-t, vagy a Kai-t érdemes megnézni?
2017. szept. 23. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Kai ugyan az mint a Z, csak újra van rajzolva, meg a "felesleges" részeket kivették belőle. De keress rá.


Egyébként a Z a legjobb, mindenképp érdemes megnézni. Én azzal kezdeném a helyedben.


Sorrend: sima Dragon ball, Dragon ball Z, utána Super vagy GT. Nincs összefüggés közöttük.

2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
7 féle van az összeset meg kell találni
2017. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól leírták, viszont én a Kai-t ajánlanám.Szerintem a Z-t csak azoknak kellene nézniük akik azon nőttek fel és ismerik a mangát, mert nagyon sok filler (nincs benne a mangában) van benne és így sok az ellentmondás a sztoriban. Kai kb hűen a mangához van megvágva. Ami ellene szól, hogy nincs olyan hangulata, mint Z-nek ami köszönhető pl zenéknek (Z-ben sokkal jobbak) és a cenzúráknak.

Én a Supert ajánlanám, nem a GT-t, sokkal érdekesebb, jobb karakterek vannak benne, van sztorija és nem csak a Z-t másolja, a GT egyetlen jó tulajdonsága az új szint kinézete, semmi több.

2017. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!