Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cegléden tudnátok olyan...

Cegléden tudnátok olyan helyet javasolni (pl valami kávézót), ahova néhány 14-15 éves korú fiatal be tud ülni hosszabb időre is?

Figyelt kérdés
Kb egy hete megbeszéltük néhány barátnőmmel hogy találkozunk ma, egyrészt beszélgetni, másrészt egy versenynek az egyik fordulóját megoldani, úgyhogy nem lenne hátrány ha van asztal is. Úgy terveztük hogy nálam találkozunk (ők nem ceglédiek), mert akkor még nem tudtam hogy itthon felújítások meg zaj lesz. Szóval neten elkezdtem szétnézni lehetséges helyek után, találtam is egyet, de van ahol azt írják nyitva van, van ahol azt, hogy nincs, ezért inkább úgy döntöttem kérek más javaslatot is.

2017. okt. 21. 10:28
 1/1 anonim válasza:
Én nem nagyon vagyok ismerős Cegléden mivel csak suliba járok oda, de a C1 esetleg a rendőrség és a mozi utcájában? Ott van asztal is, csak lehet hogy éppen vennetek is kéne ott valamit, hogy ne zavarjanak ki. :D
2017. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!