Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy lánynak érdemes animációs...

Egy lánynak érdemes animációs youtube videókat csinálnia?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de még nem láttam a youtubeon ehhez hasonló videót. Kb. minden megvan ahhoz, hogy elkezdhessem, csak nem tudom... Az embereket érdekli az ilyesmi?

(A negatív hozzászólásokat nem kérem)



2017. okt. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem láttál még animációs YouTube videót? Óriási animációs közösség van és tevékenykedik folyamatosan. Nightrizer, Crowne Prince, Rosali, Yeagar, hogy csak néhányat mondjak a híresebbek közül, de megszámlálhatatlanul sok kis csatorna van és rengeteg magyar! (pl. én is)


És érdekli igen, Crowne-nak pl. majdnem 150.000 feliratkozója van. Animációs YouTube sorozatok is vannak, most hirtelen az SSS Warrior Cats jutott eszembe, de ők már egy ideje szünetelnek, meg pont ma néztem a The Tale of Moonlight-ot, még ha nem is a legjobb animációs mű a világon, de tisztelendő, hogy csak két ember áll az animációs munka mögött.


Nem értem amúgy, hogy miért olyan lényeges a nemed. Tök mindegy, hogy lány vagy fiú vagy, nem? Szeretsz animálni? Csak ez számít. Sok sikert!

2017. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rengeteg animációs videó van a youtubeon, nem tudom hogy eddig hogy nem láttál hasonlót, de ettől még érdekli az embereket, főleg ha igényesen megcsinálod, akkor garantált a magas megtekintés szám
2017. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. okt. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!