Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová érdemes magyar nyelvű...

Hová érdemes magyar nyelvű fanfictionöket feltölteni? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

ti olvastok például fanfiction.neten vagy ao3-on magyarul? a wattpad jó hely? miben tér el az előző kettőtől?


és mi a helyzet a magyar oldalakkal? mi a véleményetek a merengőről? (((nem túl sznob hely az?)))


töviskapuról is hallottam, de nem találtam meg az oldalt (?)


köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 14. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én angol és magyar nyelven is írok fanfictionöket, és wattpadra mindkettőt fel szoktam törteni, hiszen, ott szép számmal megtalálnak a magyar olvasók is. Szerintem, ott érdemes megosztanod. Fanfiction.net-en sokkal többen olvasnak, de inkább csak angolul. Nekem csak 1-2 magyar olvasóm van ott, ami, valljuk be, nem valami sok.

Az ao3-at is próbáltam, de ott nagyon kevesen olvastak (hozzáteszem, oda nem töltöttem fel magyar írást, tehát, arról nem tudok mit mondani... csak alapból nagyon kevesen olvastak...)

Merengőn jó sok formai/tartalmi megkötéssel találkozhatsz, még mielőtt feltölthetnél bármit is. Nem állítom, hogy ez rossz, valóban jobb, ha nincs teletűzdelve hibával, amit éppen olvasol. Ha van időd, hogy a magyar nyelvtan minden szabályának megfelelően alkoss meg minden mondatot, akkor az is egy nagyon jó hely, és elég felkapott is, tehát, biztos lesz közönséged. :)

2017. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
* bocs az elírásokért *
2017. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Eddig nem sok bizalmat tápláltam a wattpad iránt (én a fanfiction.netet ismerem a legrégebb óta), de ez esetben teszek ott egy próbát!

Esetleg ha megkérlek, küldesz egy linket? Szívesen elolvasnám az írásaidat :)

2017. nov. 16. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!