Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az anime fanfiction style...

Az anime fanfiction style megszűnik/megszűnt?

Figyelt kérdés
Most néztem a legutóbbi facebook bejegyzést, és nekem nagyon olyan érzésem támadt tőle, hogy véglegesen megszűnik. Már akkor nem is tudom elolvasni azokat a sztorikat, amiket ezer éve el akartam? Elvonási tüneteim lesznek. :'(

2017. dec. 4. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Offolok bocsi, de már mincs facem... Melyik az utolsó bejegyzésük? ><


Nekem is nagyon hiányzik amúgy, én is mennék már olvasni, de hát arra várhatok még egy évet... Nem is értem, hogy ameddig nincs meg az új odldal, miért törlik a meglévőt?...

2017. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megszűnt:-(
2017. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja egen, megnéztem végül a facebookot... Akkor ennek lőttek. Már csak az a kérdés, hogy ezentúl hol fogom megtalálni a kedvenc íróm munkáit... xD
2017. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekig kedvencem volt az oldal, egy biztos pont suli után:-(Az életem egy korszaka lezárult, én is írogattam oda még kb az őskorban:-D
2017. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi a kérdés, de azért ide is kiírom. Pár napja derült ki hogy az oldalnak tényleg, véglegesen vége. Clau most mondta meg hogy nincs semmiféle biztonsági mentés, nincs miből visszahozni az oldalt... Egy évig hitegette az olvasókat.
2017. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az benne a legrosszabb, hogy az írókat is :(
2017. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is... Ha nem kamuzik, akkor valószínűleg több esély lett volna menteni a történeteket. Amikor még nem pártolt el sok ember az AFS-től.
2017. dec. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Miért kellett hazudnia? Hónapokon át vártam a semmire. :( Azért reménykedek benne, hogy más oldalakon találkozni fogok a kedvenc történeteimmel. Bár nem hinném, hogy néhány író venné a fáradságot, és feltöltené a régi írásait. :(

2017. dec. 28. 16:17
 9/9 anonim válasza:
0%
van más fanfictionos oldal pl myfict de akkor is az afs volt a legjobb
2020. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!