Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tavaszi MondoCon?

Tavaszi MondoCon?

Figyelt kérdés
Bocsánat nem biztos,hogy jó helyre raktam a kérdés.Azt szeretném megtudni,hogy a helyszínen lehet-e jegyet venni valamint ha elővételesen akarom megvenni akkor utalni kell vagy lehet készpénzzel fizetni?Illetve az merült fel bennem,hogy ha jegy egy része levásárolható akkor azt bárhol elkölthetem a rendezvényen belül valamint ha igen akkor ez hogy működik?Első Conom lesz és tudom,rengeteg idő van addig de szeretek minden előre megtufni.

2018. febr. 2. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyszínen vásárolható jegy.

Elővételnél két lehetőség van: 1. online vásárlás, majd a helyszínen az elővételes sorba kell állni és ott lehet átvenni a jegyet (nincs postázási lehetőség), 2. üzletben készpénzzel megvásárolni.

A jegyből 2x1000 ft vásárolható le az arra kijelölt pultoknál. Bár nem vettem észre ezeket még, majd kérdezd meg.


További információ (az időpontok és az ár még a téli mondoconra vonatkoznak):

[link]


A tavaszi mondocon április 8-9-én lesz.

Az ár pedig 3500, illetve bizonyos dátum után 3800 ft.

A jegy mindkét napra szól, nincsen 1 napos jegy.

2018. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajdejó köszönöm szépen :)
2018. febr. 2. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a levásárlás csak 1-2 standhoz szól, könyvekre biztosan, de talán mangákra is szól (standhoz ki van írva, ha ott felhasználható)
2018. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!