Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat tudnátok...

Milyen programokat tudnátok ajánlani felnőtt baráti társaságnak szülinapra? Férfi szülinaposról van szó.

Figyelt kérdés
A szülinap majd májusban lesz, de már most elkezdett foglalkoztatni, hogy mi a bánatot lehetne csinálni. A szokásos kocsmázás az rendben van, de szeretnék előtte valami programot. A lézerharc már megvolt, valami ilyesmi jóféle csapat programra gondolok.

#csapat #születésnap #program #csoport #férfi szülinap #férfi születésnap #csapat program #csoport program
2018. febr. 5. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Swinger klub
2018. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hülye ötlet, de nem ilyesfajta szórakozásra gondoltam :D
2018. febr. 5. 13:14
 3/7 he84 ***** válasza:
Nyilván olyan programot érdemes szervezni, amiről tudod, hogy neki is tetszeni fog. Ez nem csak férfiakra vonatkozik, hanem akár nőkre is.
2018. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyílván, csak ötleteket szeretnék gyűjteni :) mondjuk olyan élmények, amik neked már tetszettek és nyugodt szívvel tudod ajánlani őket.
2018. febr. 6. 21:38
 5/7 he84 ***** válasza:
Konkrét példát nem igazán tudok mondani. Elmondtam, amit már tudtam, hogy te ismered őt, neked kell tudni mit szeret, mire vevő stb. Ennek alapján kell választani és szervezni, ilyen egyszerű.
2018. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Az esti társas összeülés meg is lenne. Én olyan program ötleteket keresek, amit lehet többen csinálni. Értem, hogy olyat, amit szeret, de egyenlőre nincs ötletem, és ihletért tettem fel a kérdést.
2018. febr. 7. 19:40
 7/7 he84 ***** válasza:
Értem. Pontosabbat nem tudok mondani, csak amit már mondtam és azt is elmondtam hogy miért. De azért hajrá!
2018. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!