Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen gyöngyöket vásároljak...

Milyen gyöngyöket vásároljak ezekhez a karkötőkhöz? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteg gyöngyöt végignéztem különböző webáruházakban, de sokszor nagyon eltérő színűnek néz ki az azonos nevű gyöngy is, ezért tanácstalan vagyok, és szeretném nálam tapasztaltabbak segítségét kérni. Igazából még a gyöngy méretét sem tudom meghatározni tapasztalat hiányában. Szeretném japán gyöngyből elkészíteni, mert sokkal egységesebb a mérete, mutatósabb lesz a végeredmény.


1. kép: [link]


a.) A megszámozott karkötőkön a gyöngy színének mi lehet a neve pontosan? Japán kásagyöngyre tippelek. Mekkora kásagyöngy kell hozzá? 8/0 vagy 11/0, esetleg más?


b.) a kétlyukú gyöngy az 1. képen milyen típusú: Twin vagy Superduo?



2. kép: [link]


Mekkora kásagyöngyöt használtak ehhez a karkötőhöz? Jól gondolom, hogy Toho kása, nickel (Dark Silver) színű? Mint itt, csak a méret enm biztos: [link]



2018. febr. 13. 02:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!