Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Mondoconon az...

Bedovariv kérdése:

Mennyibe kerül Mondoconon az ilyen cica/farkasfül meg farok?

Figyelt kérdés
Ebayen néztem, elég széles az árkategória, van 2ezererért de 8ért is. Mondoconon aki vett esetleg meg tudná mondani, hogy jobban megéri-e? Mert nyárira szeretnék és nem tudom, hogy ott vegyek vagy rendeljek. Meg persze ha tudtok másik oldalt ahonnan érdemes, minden ajánlást szívesen fogadok.

2018. febr. 17. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Conon is olyan 2 ezer körül vannak, de nem vennék rá mérget, hogy megérné. Én vettem már korábban, de mindössze egy alkalommal viseltem és inkább meg is váltam tőle.
2018. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hé, nem tudjátok, hogy rendes Kitsune maszkokat lehet-e ott venni? Mármint ami nem papírból van, hanem porcelánból pl. (legalábbis azthiszem porcelánból vannak, de lehet tévedek...)
2018. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Kiállítva szoktak lenni maszkok, de azt nem tudom, hogy eladóak-e. Azt hiszem az Amai Land-nál szoktak lenni.

2018. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahh akkor rendelnem kellesz Amazonról :/
2018. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!