Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kötés kezdőknek? Honnan...

Kötés kezdőknek? Honnan induljak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most, hogy babát várok, alig 1,5 hónap van hátra, elhatároztam, ha már ennyi időm hirtelenjében felszabadult, hogy kötök neki dolgokat.


Nem mondanám magam teljesen kezdőnek, egy nadrág már kész is, de az egyszerű volt mert találtam hozzá leszámolható rajzot.

Szépen képpel illusztrálva lehetett követni h az adott sorban az adott szemmel mi a teendő. Még minta is volt benne :) Ennek sikerén felbuzdulva gondoltam, hogy irány tovább: pulcsi, pólya, stb.


A gondom az, hogy ezzel az egy gatya mintával, instrukcióval ki is fújt az interneten talált kereséseim eredménye.

Találtam sok olyat, ahol szövegesen leírják úgy ahogy, mit kell tenni de ez számomra még értelmezhetetlen.


Kérdésem, kérésem, hogy azért nincs infó a neten mert vannak ilyen kötésmintás, rajzos könyvek vagy csak nem találtam meg a jó helyet? Esetleg van valami technika a szöveges magyarázat értelmezésére? Le kell rajzolni, magunk készíteni a tervet, stb?


Így igazán egyszerű lenne kötni, ahogy a naci készült, de félek, hogy ez csak puszta szerencse volt.


Előre is köszönöm!



2018. febr. 17. 22:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!