Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik külföldi...

Szerintetek melyik külföldi bandát jelentik be utoljára Rockmaratonra? És melyik magyar zenekart látnád még szívesen?

Figyelt kérdés

Tuti valami nagy dobás lesz, én már nagyon kíváncsi vagyok.

Én System of a Downnak örülnék, vagy FFDP-nek, de sajnos tudom, hogy erre a 0-hoz közelítő esély van :D

Szerintetek mi lesz?

Magyarok közül pl. Rózsaszín pitbull még hátravan, az is jövő héten lesz bejelentve. Magyarok közül ti kit hiányoltok? (Nekem a Salvus ilyen, de sajnos a tavalyi koncerten nem voltunk sokan. Esetleg Alvin az, ami még jöhetne, mondjuk arra van esély, hogy őket még láthatjuk a fesztiválon).

Ti mit gondoltok?



2018. febr. 18. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én black metal vonalon örülnék még valami külföldi bandának pl Watain-t vagy Nargaroth-ot esetleg Enthorned-et vagy netán a Belphegort szívesen látnám a fellépők között. A Salvus nekem is hiányzik

De hogy ki lesz még bejelentve arról fogalmam sincs. Remélem valami jó zúzós banda.

Vagy még valamilyen gothic vagy szimfónikus metal is jöhetne szerintem.

Vagy egy Meshuggah-nak vagy Gojiranak vagy pedig a Mastodonnak is nagyon örülnék.

Ők kint lesznek a Nova rockon is. Hátha átugranak utána bozzánk koncertezni

2018. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!