Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a Balaton Soundról?

Figyelt kérdés
Most mennék először oda, és hallottam pozitív és negatív élményeket is. Most azok válaszát várom, akik 5 napot töltöttek el ott. 19/F

2018. febr. 19. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Kokainista politikus meg mágnás csemeték szórakozóhelye.
2018. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoval inkabb negativ tapasztalat jott le?
2018. febr. 19. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát kb nárcisztikus adoniszokkal meg napijegyért szopó riherongyokkal van tele.
2018. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Több féle vélemény létezik a Soundról.Vannak azok akik még csak a fesztivál közelébe sem jutottak,de ők tudják,hogy mi történik ott és mindenkinek elmondják,hogy milyen sok a drogos...Vannak azok akik eljutnak a fssztiválra de még sem jön be nekik,és vannak azok akik eljutnak és szeretik is/tetszik nekik.Embere válogatja.Persze találkozni lehet itt is drogosokkal,de velük ugyanúgy találkozol pédául a Szigeten is.Ha jön olyan Dj akit szeretsz és szeretnél nagyon jót bulizni akkor csak ajánlani tudom.Nagyon jó fesztivál,óriási hangulatot ad neki a Balaton.Napközben fürdesz és pihensz este pedig óriásit bulizol..Helyetted nem tudok dönteni,hogy neked tetszene e,de ha ki sem próbálod akkor sosem tudod meg.
2018. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.-nek nagyon köszönöm, meggyőztél és szerintem minden benne van a kommentedben :D. A Balaton miatt, kedvenc és jó dj-k miatt, társaság és egyben nyaralás miatt mennénk!
2018. febr. 20. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ott a helyed neked is!Jó szórakozást.😁
2018. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük, jó szórakozást! 😄
2018. febr. 20. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
el szeretnék menni mert ott ehetek drogot kokajint meg ieneket de a bunkó szüleim nem engedik pedig dorozsmáról simán oda tudnék repülni egyedül az unikornisom hátán pestre a szoundra 11L
2018. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Iszonyat értelmes egy ember lehetsz,csak azt nem értem,hogy miért érzel késztetést arra,hogy tudasd az emberekkel a szellemi gondjaidat.
2018. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!