Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a kelllem...

Hogyan győzhetném le a kelllemetlen érzést? Hogy lehetek laza?

Figyelt kérdés

Bulikban nem igazán tudom elengedni magam. Volt, hogy elég sokat ittam, de még akkor sem tudtam önfeledten táncolni.

Pedig gyakoroltam, nézegettem videókat, hogy hogyan kell bulikban mozogni, na de ha fiúval kellene táncolni, befeszülnék. Hogy oldódhatok fel? Mit tegyek?



2018. febr. 25. 09:16
 1/3 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj ha nem tudsz úgymond bulizni, egy ideig én is probáltam élvezni az ilyen eseményeket de rá kellett jönnöm, hogy ez nem én vagyok és minek is próbálnék feloldodni ha már alapból kétségeim vannak afelöl hogy jól fogom magam érezni. Az meg sosem jó megoldás ha bekúrsz mint az albán szamár és csőlátással próbálsz bulizni és igen nem tudsz táncolni mert cikinek érzed vagy csak tudod hogy ez nem te vagy.De azért bevallom néha jó egy-két ilyen buli de csak mértékkel és ne parázd túl a helyzetet ha mégis amellett döntesz hogy bulizni mész csak lazán. 18/F
2018. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától a táncolástól ennyire félsz beiratkozhatsz modern táncórákra.De (nemtom milyen buliba szoktál járni)

de ha nem egy ilyen elegáns partyba vagy, akkor szerintem a fiúnak elég ha riszálod a segged előtte :D.

2018. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem születik mindenki Fred Asternek. Én pl zenész voltam, ennek ellenére a táncparketten egy borját féltő, támadásba lendülő víziló is több bájjal mozgott, mint én. De hidd el, nagyon sok fiúnak pont az jelenti majd a szexepiledet, hogy nekik sem kell bizonygatni, hogy rongylábúak.
2018. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!