Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FanMadeMakernek még érettségij...

FanMadeMakernek még érettségije sincs?

Figyelt kérdés

Már régen is bírtam a srácot, örültem is, hogy tavaly ősszel visszatért. Aztán egy idő után nem követtem már. Elég sok, és fárasztó volt már ez a szürrealityzés. Most viszont a napokban ráakadtam egy videójára amiben arról beszél, hogy 4 középiskolába is járt, de egyikben sem tudott megmaradni, ezért abbahagyta a tanulást. Akkor ezek szerint ő 20 évesen otthon ül nyolc általánossal, és a youtube videókból, és a patreonos támogatásból él?

Az említett videó: https://www.youtube.com/watch?v=cuQidlXgLbQ



2018. febr. 25. 12:17
 1/8 kokakólalájt ***** válasza:
58%
Ez a Fanmademaker az a tipik megmondóember aki pofázni tud, de semmi érdemi teljesítmény nincs mögötte. Ebbe a műsorában is állandóan hajtogatja, hogy minden videós mekkora igénytelen szar, de bezzeg ő, ő aztán értéket képvisel. Azt elfelejtette, hogy pár éve amikor kellett neki a pénz, még nem derogált neki videót csinálni azokkal akiket ma már utál. Ez a sulis videója is nagyon gáz. Neki minden szar. A videósok, a youtube, az oktatási rendszer, csak ő nem. Kifejezetten kártékony a tevékenysége, mert a fiatal befolyásolható nézőivel elhiteti, hogy egy meg nem értett művészlékek akit kirekeszt a társadalom, pedig csak egy összeférhetetlen gyökér aki nem tud beilleszkedni sehova.
2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
#1 ott a pont.
2018. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Aki 4 (!) középiskola közül egyben sem tud megmaradni az inkább magába nézzen és ne az oktatást szidja… Nem mondom azt, hogy az hibátlan, de ő itt inkább bűnbakot keres, természetesen az ujját véletlenül sem mutatná maga felé. A műsorát elnézve, ezt a gyereket még most is kiközösítenék, ha lenne honnan. Én is le tudtam érettségizni meg még millió más ember is pedig szerintem legtöbbünknek voltak szemét osztálytársai, alkalmatlan tanárai vagy éppen nem gyémántokkal volt kirakva a wc. Nem lehet minden tökéletes és szuper egyszerű. Azt hiszem, ő ezt felejtette el. Az még külön érdekes, ahogy papol a nagybetűs életről pedig úgy tudom, hogy ott még kevésbe nyalják ki a fenekedet, mint azokban a csúnyarosszszar középsulikban. A saját igazságát bizonygatni szeret, kiosztani mindenkit szeret, de az, hogy abbahagyja a majomkodást a kamera előtt és mondjuk tegyen valami olyat, ami elősegíti abban, hogy később legyen belőle valaki már nem annyira jön be neki.
2018. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kokakólalájt ***** válasza:
79%
Előzőnek: A youtube videósok ki is közösítették már. Ezért fröcsög állandóan, meg szidja mindegyiket.
2018. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért ezzel a youtube közösséggel, meg tehetséggel kapcsolatban hagy védjem meg a srácot. Ő annak idején kifejezetten sokat küzdött, hogy egy normális közeg jöjjön létre a youtuberekből. Még fesztivált is csinált nekik (OVS) 15-16 évesen, amikor van aki ennyi idős korában még a fenekét alig tudja kitörölni, de ő már rendezvényt szervezett. 18 évesen meg egy cég marketing-szakembere volt. Szóval egyáltalán nem tehetségtelen, ezért is lepett meg ami ebből a sulis videóból kiderült róla.
2018. márc. 12. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Attól még hogy otthogyta a sulit vagy érettségie
2018. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ismerem vanérettsegije és dolgozik
2018. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

"Aki 4 (!) középiskola közül egyben sem tud megmaradni az inkább magába nézzen és ne az oktatást szidja"


A húgom 1 kézzel született

3 iskolába járt mert a diákok kiközösítették és mindig megverték a tanárokat meg nem nagyon érdekelte


Ennyit erről


Ha te nem voltál még ilyen szituációban ne ítélkezz


És nem értetted meg a videó lényegét

2018. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!