Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan youtube...

Tudnátok mondani olyan youtubereket (magyar) akik hasonló videót készítenek mint Magyarósi Csaba vagy Kettner Henry?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csabához hasonlót nem tudok, pedig ő személyiségben is kiemelkedik pozitív irányba. Minőségi napi vloggert még nem találtam.


Henrynél elég vegyes a tartalom. Onnan mi tetszik?

2018. márc. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nála is a napi vlogok főleg :) Igen Csaba nagyon jó ebben, nehéz lehet bárkinek is felül múlni őt, nem csak minőségben, hanem mennyiségben is nagyon jó :D
2018. márc. 7. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám Simonffy Pétert.:) Igaz, hogy már nem vlogol viszont nagyon kreatív videókészítő.
2018. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Török Ábel (I have no idea hungary)

Abosi Barni

valami rohadt jó vlogokat készítenek

2018. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mr PXL
2018. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Horváth András (Handras) többé-kevésbé hasonlóval próbálkozik a villanyautós fő tematika mellett, de nagyon más karakter, mint Csaba - ami nem is baj, nem lehet mindenki egyforma és nem is lenne jó, ha mindenkinugyanazt, ugyanúgy csinálná.


Dániel Balázs is egész jól videókat csinál, hasonló stílusban, de még nagyon messze van tőle, hogy befusson.


Pamkutyáék nagyon másmilyen videókat csinálnak, de a klippjeik is elég találóak és az utazós vlogjaik is elég jók.


Nánásiék vlogja is egészen jópofa, de az is teljesen más.


a többiek által említetteket nem ismerem, de kíváncsi vagyok.

2019. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!