Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Használsz füstölőt? Hogyan...

Használsz füstölőt? Hogyan használod? Azaz miben gyújtod meg?

Figyelt kérdés

Egy volt sörös alumínium doboz alját vágtam 5 cm magasra, és a közepét kilyukasztottam egy papírvágó késsel. Az egész egy szálat elégetem egyszerre. A padlón tartom, mert szerintem így jobban terjed a légáramlatban.

Na és TE?



2018. márc. 22. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen füstölőt😶

Nekem ilyenem van nagyon szeretem bármilyen illóolajat tehetek bele, ha épp náthás időszakom van akkor eukaliptuszt, ha nyugalom kell egy kis levendulát, nyáron gerániumot is lehet a szúnyogok ellen vagy csak siman vmi gyümölcsöset vagy egy kis szantálfát a jó illat miatt☺

[link]

2018. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow! Nem várt válasz. Köszönöm szépen =)
2018. márc. 22. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebben füstölőztem, akkor a mindenhol kapható fa tartókára tettem.

De mostanában vásárokban szoktam látni sárkányos füstölőt, bent kell meggyújtani, és olyan, mintha a sárkány orrából jönne a füst. :)

Ilyet akarok, csak ez elég drága. [link]

2018. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez is király válasz. Tiszteletem, és köszönöm szépen =)
2018. márc. 23. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sok hasonló dolgot szoktam fanrikálni fából... Szóval elég egyediek. De nem nagyon használom, füstölőt inkább csak szabadtéren, mert elég tömény. A szobában szerintem is kellemesebb az illóolaj. Egyébként füstölőből erősen ajánlom a nag champát.
2018. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pont az van nálam =D kék-fehér dobozos. AGARBARATTI.

De a kedvencem amit nem kapok már, a .. bakker, most nincs nálam a tárcám, mert benne van, az meg a szüleimnél maradt. Holnap ha nem felejtem el, leírom, ilyen bronz színe van a doboznak, és édes illata van.

2018. márc. 27. 02:41
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint ígértem.. itt vokk =D

Nag chandan MASALA - a kedvencem =)

2018. márc. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!