Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy rakjam ki a Rubik Kockát...

Hogy rakjam ki a Rubik Kockát lépésről-lépésre? Mi a technikája?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megvan így,hogy először ezt jobbra aztán azt balra.

Ilyesmi

Olvastam arról a fehér keresztes technikáról, de nem tudom kirakni a keresztet.

Mi a technikája?

Lécci ne linket küldjetek.



2018. márc. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

én pl a soronkénti technikát ismerem. ezt a fehér keresztest nem.


de így látatlanban gyakorlatilag lehetetlen leírni.

a lényeg, hogy soronként kell. a középső kockák nem forognak sehova, tehát aköré kell kirakni az oldalakat.

válassz egy színt elsőre, ami kiraksz, és végig úgy tartsd, hogy az legyen felül.

rakj ki egy oldalt úgy, hogy az első sor azonos szín- tehát, mondjuk kirakod a fehéret, akkor ügyelj arra, hogy az első sor kockái mind azonos színűek legyenek.

ezután tekerd úgy, hogy a középső kockák megegyeznek a felső sorok színével.


áh, nem lehet leírni, lényeg az, hogy vannak bizonyos mozdulatok, és aszerint kell - az elsőnek kirakott szín mindig felül legyen, és az útban lévő, elforgatott kockát mindig visszarakjuk oda, ahol volt.

2018. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ment a zöld kéz
2018. márc. 29. 23:48
 3/3 anonim válasza:

a google , főleg a youtube csodákra képes ird be youtubra rubik kocka kirakása

rengeteg videót fogsz találni.

facebookon lépj be a rubik kocka segitségnyujtás csoportba ott rengeteg profi kockás tud neked segiteni

üdv

jó gyaklorlást sok skippet.

2018. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!