Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elkezdtem írni egy blogot....

Elkezdtem írni egy blogot. Hogyan lehet elérni, hogy el is olvassák?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyen egyedibb, mint a többi ötezer blog. Pl. a couchsurfing blog előtt ilyen még nem volt, tehát kitalált valami újat.

Ha a sokadik ilyen tininaplót írod, amit csak azért írsz, mert már a barátaid is unják hallgatni életed eseményeit, akkor ne számíts nagy érdeklődésre.

2018. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, novellákat írok, bár igaz, hogy az is eléggé tucat dolog...
2018. ápr. 10. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaminek a befutásához elsősorban reklám kell, aztán, hogy ne a semmit kapják, jó téma, ha novellákat írsz, akkor jó közönség, de ami fontosabb, szerencse.
2018. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok.. pl. linkeld be ide. Belenéz 10 ember, lehet egynek megtetszik. Lehet nekem is.. ki tudja.
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PeterN1971 válasza:

Az egyediség tényleg fontos, de az legalább annyira fontos, hogy megfelelő keresőoptimalizálást csinálj.

Ilymódon a cikked a Google első oldalára kerül az adott kulcsszóra való kereséskor, és ez növeli a látogatóid számát.

Bővebben - [link]

A másik tipp a saját email lista inditása.

2018. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!