Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kell belinkelni de instagramon ez a neve: @tippek_laratol. Komoly válaszokat várok. Ha nem tetszik az oldal írd le, hogy miért nem tetszik. És nézd meg! Ha tetszik kövesd be!

2018. máj. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem blog. Egy darab tipp nincs rajta. Kusza gondolatok, összefüggéstelen kép-szöveg kompozíciókkal egy 11-12 év körüli lánytól aki már nem képes értelmesen kommunikálni, csak ha beleszarja az összes mondatot legalább 1 emojival, de simán belefér minden mondatba 2-3, mintha ezek nélkül már nem értené meg a többi.


Tipikus első benyomás az, hogy több figyelmet akar egy ilyen virtuális netceleb-csinálóval elérni, mint amennyit a való életben megkap, és itt éli ki a hiányt.


Persze itt szóba jöhet a generációs különbség a meg nem értettség miatt, de ha a mai fiatalok tényleg ilyen agyi szinten mozognak, nem fest jól. Én elhiszem hogy ez a menő, ez a titka a like-nak, de valahogy annyira bután fest az összkép.

2018. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lara hazudik.

1. Ez nem blog.

2. Egy árva tippet sem lehet rajta találni.

Lopott képeket viszont annál többet, ami egy kép- és videómegosztásra épül szociális oldalon igencsak gáz.


Én tökre becsülöm azokat a fiatalokat, akik agyatlan szelfizés helyett valami építő jellegű dolgot akarnak összehozni, de a csajnak van még hova fejlődnie.

1. Eleve van annak is egy nagyon komoly szakirodalma, hogy egy tartalmas blogot kialakítani és egy nevet hogy lehet megcsinálni.

2. Össze kellene ismerkedni a platformmal meg az általa nyújtott lehetőségekkel. Pl. NEM egy képmegosztón fognak az emberek több bekezdéses könyvajánlót keresni. 3. Annak is van egy nagyon komoly szakirodalma, hogy egy insta profilt hogy lehet felfuttatni. Mármint amellett, hogy minőségi tartalmat produkál az ember.

2018. máj. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg őket és a blogjaikat:

@festyinstyle

@klaraszandi

@chloeknows

@lilipataki

@anitaszk

@marton_adrienn

@fiftypairsofshoes

Én őket követem többek kozott, szerintem próbálj meg te is hasonlot! Ha sok embert szeretnél akik olvassák a tiédet, akkor valami ilyet csinalj!

2018. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Meg amúgy lelkesítőnek találom.
2018. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeiteket:)
2018. máj. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!