Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyszerűen...

Hogyan tudnék egyszerűen tudomást szerezni budapesti eseményekről, programokról, koncertekről, egyebekről facebook nélkül, Milyen forrásokat ismertek?

Figyelt kérdés
korábban könnyű dolgom volt, mert mindig szembejött az oldalon minden, ami érdekelt, iazából ez az egyetlen, ami hányzik a facebookból. A válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. máj. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Facebookról szoktam értesülni. Bekövetsz zenekarokat, fesztiválokat, koncerthelyszíneket és minden ott van.
2018. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy csináltam, de már nincsen facebookom és nem is szeretnék. Nélküle boldogulnék
2018. máj. 21. 19:38
 3/3 7EC476 válasza:

Van egy Evensi nevű applikáció, illetve gépen is tudod nézni, email címmel tudsz regisztrálni:

[link]

2019. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!