Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová menjünk gyereknapozni?

Hová menjünk gyereknapozni?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim gyereknap alkalmából elvisznek valahová egy napra Magyarországon belül bárhová, de nem tudom még, hogy melyik várost válasszam. Bp-t nagyon szeretem de ott nem régen voltunk, szóval valami mást szeretnék. Ötleteket szívesen fogadok.

16/L



2018. máj. 21. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Székkutason van egy remek fagyizó.
2018. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az itthon is van, és úgy látom, hogy a fagyizón kívül más nagyon nincsen ott, mi meg valami egésznapos programra gondoltunk.
2018. máj. 21. 17:39
 3/6 anonim válasza:
Én a gyerekekes stílusommal a következőket javaslom: aqua park akárhol vagy a határ melletti family Park. Tényleg nincs messze,az ott dolgozók 2/3-a magyar. Nekem kedvenc helyeim egyike,tudom hogy mo. Belül keresgélés de szerintem ez is bevallalhato😊
2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. :))
2018. máj. 22. 17:48
 5/6 A kérdező kommentje:
De sajna nem férne bele egy napba, mert egy nap lenne az út.
2018. máj. 22. 17:50
 6/6 anonim válasza:
Zempléni kalandpark
2018. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!