Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mennyit költenétek leánybúc...

Ti mennyit költenétek leánybúcsúra? Mi a maximum?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmnek lesz a leanybucsuja. A tesoja szervezi, aki szeret az ilyenekkel túlzásba esni. Nem vagyunk szegények, de kicsit sokallom az összeget, amit össze kell dobni. Próbáltam finoman közölni vele, hogy ez elég sok pénz, de azt mondta, hogy ennél sokkal többe is kerülhetne. Fejenként 50 ezret mondott. Igaz, régen voltam már leanybucsuba, de kizártnak tartom, hogy ma ez egy átlagos összeg lenne.
2018. máj. 29. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer el se mennék
2018. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb 5-6 ezret.
2018. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejenként 40 ezret zsebrerak a tesója a többiből meg megszervezi a leanybucsut #1 voltam
2018. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az pofátlanul drága, ilyenben részt sem vennék.

Mikor voltam legénybúcsún, az került fejenként kb 15k-ba úgy, hogy ebben benne voltak a kellékek, a kb 3 órás paintball, és a végén az alkohol is.

2018. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!