Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Műkörömmel milyen a csiklandozás?

Műkörömmel milyen a csiklandozás?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mennyibe más mint nélküle, hogyan a leghatásosabb és milyen az "áldozatnak"?

2018. jún. 9. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal hatékonyabb tud lenni, főleg csupasz talpon és hónaljon, de nagyon fontos a megfelelő nyomás és technika hozzá. Ha hónaljon gondolod alkalmazni, próbáld ki az úgynevezett "spiderdance" technikát, ami úgy néz ki hogy az újjaidat begörbíted, és gyors tempóban elkezded lazán érintkezve szúrkálni/bökdösni a bőr felszínét. Volt rá példa amikor anno egy baratom kipróbálta rajtam és kegyetlen volt :D
2018. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csiki, csiki. Hát szerintem sokkal csikisebb mint rendes ujjal(bár nekem már ujjal is nagyon nagyon csikis). Igen, én is az előbb említett talp és hónalj területén próbálkoznék vele. A talpom csak óvatosan "húzogtani"kell egy vagy több ujjal, a hónaljon pedig ugyanezt a technikát is alkalmazhatod de akár van egy csomó csomó más technika, pl. Az előttem említett spiderdance. Nekem a hónaljam még sose csikiztés műkörömmel viszont nagyon szeretném kipróbálni. Nem tudom, de egy csomót olvastam róla és mindig csak azt láttam hogy nagyon csikis, pont ezért szeretném kipróbálni.
2022. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik de még nem próbáltam.

F

2022. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyik barátnőm talpát csak tollal engedte csikizni, mert azt hitte, azt kibírja. Ám én csak gyengéd szurkálások, tollheggyel való böködéseket és karcolásokat csináltam a toll puha rész bevetése nélkül. Kezdett vergődni és nyöszörögni 4-5 perc után. Én meg jobban hónom alá szorítva kitartóan folytattam. Vagy még 5 perc alatt egyre jobban öklözte a párnát, lepedőt, végül rángatózással sikításban tört ki. Elengedtem. Ám másnap nem műkörmökkel viszonozta a flörtöt, hanem ujjra húzható fém gitárpengető karmokat vett fel. Háááát, azt hiszem azzal a revans negyed óra alatt az agyam többször elszállt. Kegyetlen izgató, nem tudod legyőzni, kikészít a szúrkáló pergető tánc ezekkel!!!
2023. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hónalj gödröcskében az elektromos fogkefe is hatékony.
ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a #4 valóban mindenkit ledöntő lehet.
ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!