Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen cuccokat érdemes vinni...

Milyen cuccokat érdemes vinni egy napra a sziget fesztiválra? Van csomagmegőrző, ahol esetleg letudok adni váltóruhát vagy tisztálkodási cuccokat? Minden hasznos tipp érdekel ezzel kapcsolatban!

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igeeen, van csomagmegőrző és ha jól tudom nem is olyan drága hogy ne legyen megfizethető (én meg nem használtam) igazából mikor én voltam egy napon akkor egy kis táskába vittem azokat a dolgaimat amik szükségesek a bulihoz, ez gondolom neked is megvan hogy mi kell neked egy estére. A ruháidat és a többit pedig letudod adni szóval olyan sok cuccot nem kell hozni mert felesleges🤔
2018. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Egész nap ott leszünk, kaját, üdítőt be lehet vinni minimális mennyiségben?
2018. jún. 20. 21:11
 3/4 anonim válasza:

Bevihetsz ennivalót, és innivalót is, amíg nem alkoholról van szó. A közelben ugye ott van az Auchan, ehetőek a bent főzött/sütött ételek, mielőtt bementek érdemes esetleg ott enni, hogy ne kelljen annyit cipelni.

Csomagmegőrző valóban van, tényleg nem drága, és nagyon rendesek az ott dolgozó fiatalok. Annyi cuccot szerintem sem érdemes vinni, 9-10 (?) körül ki kell jönnötök úgyis.

Jó szórakozást nektek!

2018. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MDMA, és akkor nem kell az alvással bajlódni.
2018. júl. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!