Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha ivás előtt eszek akkor...

Ha ivás előtt eszek akkor hánynom kell . Miért?

Figyelt kérdés
Szóval egyértelműen alkoholról beszélek. Ha ivás előtt eszek úgy hogy úgy érezzem magam hogy televagyok ,és nem várok 2-3 órát ez után, hanem már fél óra múlva iszok, akkor esélytelen rövidet innom , mert rámtör a hányás. Ha például csak simán eszek és csak ez után iszok úgy , hogy 2-3 óra eltelik akkor nincs bajom. Ez mitől lehet ? Csakis rövideknél történik ez , sörnél bornál nem . Mi ennek az oka ?

2018. jún. 20. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hánysz néhány pia ízétől. Velem is ez van, Hubertust meg olcsó vodkákat régen vedeltem, ma meg hányok tőlük szó szerint. 2 éve kezdtem el ezt a sportot és nagyjából kitapasztaltam, hogy melyik töményet szabad inni.
2018. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!