Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek mi a legszebb vagy a...

Kinek mi a legszebb vagy a legbulisabb nyári emléke?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A faluval elmentünk Budapestre ,én először voltam

Utazási beteg vagyok azt hittem rosszul leszek de nem lettem


Reggel 7kor anyukám megkérdezte menjünk vagy ne,azt mondtam menjünk,hatalmas kár lett volna ha kihagyom

Elindultunk,minden tök jó volt

Bábolnán megálltunk,ott a mekiben ettem sült krumplit :)

Aztán mentünk tovább,odaértünk

A parlamentet néztük volna eloszor de még volt 1óránk,addig bárhova mehettünk,mentünk boltba ,a Dunához attán bejutottunk a parlamenthez oké ez meg volt

Utána mentünk volna enni de az étterem teli volt és nem engedtek be minket pedig a polgármester megrendelte már

Kerestünk egy másikat hát ott maradtunk de nagyon rossz kaja volt xd

Utána mentünk volna a Citadellára amit mindenki várt de le volt zárva igy a budai várnegyedbe fagyizgattunk

Utána mentünk volna a tropikáriumba (a camponában)

Mentünk is de itt jöttem én mikor egy falumbelit se láttam valahogy mindenkinek nyoma veszett,mozgólépcsőztünk emg minden,vásároltunk is pont azt amit kerestünk,de neon pink topot nem találtunk

Aztán leszólitott minket 2 parfümös nő,hogy mondjunk véleményt

Közbe kérdezgettek hogy mondjak 3 várost amerikában és meg leblokkoltam és csak new yorkot tudtam,anyám meg sugott hogy London! De hát az nem is Amerikaban van!;

Aztán nem vettük meg a parfümöket,de az egyik vicces boltban olyan vicces játekok voltak hogy bolondnak néztek minket

Aztán mentunk haza,ott egy csaj rosszul lett le kellett szállnunk ,de hazaértunk 9re aztán neztuk az eurovizios dalfesztivált



Irtó jo nap volt!

2020. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj legjobb reszt kihagytam

A néni a százhalombattai unokájárol mesélt hogy a végén még battán kötünk ki,erre valaki azt mondta minden ut rómába vezet :D

2020. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!