Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezt a kpop...

Mirino kérdése:

Valaki felismeri ezt a kpop fanfictiont?

Figyelt kérdés

Több csoportban is benne vagyok facebook-on ami kpop-os fanfictionokkel foglalkozik. Párba már írtam is, de eddig nem jártam sikerrel.

Minden információt, amiben nem vagyok biztos, zárójelbe rakom.


Nyelv: magyar

Banda: (Got7, nem az egész)

Páros: (Yugyeom és Jinyoung)

Műfaj: yaoi

Hossz: oneshot, hosszabb terjedelmű

Helyszín: legfőképp egy kis útszéli (mint a benzinkutak) vendéglő/kávézó


Történet: (a szereplőket x-nek és y-nak fogom megemlíteni, hogy ne zavarjanak be a nevek)


X egy vendéglőben/kávézóban dolgozik egy idősebb párral akiké a hely. Motorosok, régi ismerősök szoktak beülni ide. Rettenetesen meleg van, X panaszkodik is, amiért teljesen leizzadt és nem hozott magával váltó ruhát.

X a beérkező vendégeknek folyamatosan főzi és önti ki a kávét. Eltelik egy kis idő, mire Y, X pasija betér és leül egy székre. X-nek még nem ért véget a munkaaideje, ezért Y rendel magának egy palacsintát, amit jól nyakon önt sziruppal.

X befejezte a munkát, így Y-nal haza indulnak. X-nek és Y-nak couple dzsekijük van, mindkettő hátán valamilyen felirat virít. Közösen élnek egy kertes házban egy vagy több kutyával.


Sajnos csak ennyire emlékszem. Nagyon remélem, hogy itt valaki felismeri a sztorit. Nagyon tetszett és szeretném újra olvasni, de sehol sem találom. Már az is elég, ha valaki az íróját felismeri.

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2018. júl. 2. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Ami még fontos lehet és elfelejtettem megemlíteni!!


Ez egy régebbi sztori, évekkel ezelőtt olvastam. Merem remélni, hogy nem került törlésre a blog.


Ha jól emlékszem, a blog háttér színe narancssárga volt vagy barnás.


Y-nak volt egy motorja.

2018. júl. 2. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Tippek:


[link] (ehhez meghívó kell)


[link]

2018. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod! :)

A magyardicc oldalt még a mai nap lecsekkolom. Azonban nem tudod véletlenül, hogy a másik oldalhoz, hogyan tudnék meghívót szerezni?

2018. okt. 2. 05:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de találtam egy Facebook profilt:


[link]

2018. okt. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!