Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Sound-on szerintetek...

Balaton Sound-on szerintetek meglehet találni az igazit?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ismerem a Balaton Soundot; de amúgy eg y pszichológus azt mondta egy műsorban, hogy ilyen strand meg ilyen helyeken ne ismerkedjünk, mert ott nem hosszútávra szoktak keresni, hanem ilyen alkalmist. Viszont szerintem az esély meg van rá ; szóval a nagy Ő bárhol betoppanhat. (Én amúgy nem jártam még ilyen fesztiválon, szóval nem tudom.)
2018. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Bs-re mindenki az egy éjszakás kuffantásokért megy. Sőt sok lány elmegy pénz nélkül annak reményében hogy befizetik a napijegyét meg állják a buliját cserébe hogy utána este gang-bang-be vágják. Ha te tényleg azon a helyen hiszed hogy megtalálod az igazit, nagyon naiv vagy.
2018. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni igazából. A szerelem nem válogat, lehet épp a Soundon fogod megismerni. Viszont az tény, hogy nem feltétlen a hosszú távú kapcsolatokat keresik a fesztiválokon, Soundon rengeteg a külföldi is. Ennek ellenére nekem van ismerősöm, aki az East Festen ismerkedett meg a barátjával, és azóta is együtt vannak. (magyar populáris fesztivál, kB 100 ezer emberrel), távkapcsolatban. Mindenre van ellenkontra.

Semmi sem lehetetlen, de a nagyrész buliért megy oda, kavarás meg egyértelmű.

Ki tudja 🤷sok sikert!

Én idén Szinre megyek, jövőre pedig Sound

2018. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igénytelen félnótások járnak ilyen helyekre.
2018. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!