Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tud ilyen rengeteg...

Hogyan tud ilyen rengeteg ember elmenni fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Én nem értem...

Rohadt sokba kerül a fesztivál bérlet, és tudtommal magyarország nem a gazdagok országa ,mégis rengetegen mennek bulibol buliba. Én 4 éve tervezem hogy kimegyek fesztiválra de sosem jön össze pedig nem egy szegény családba vagyok ,normális körülmények között élünk... Mégis honnan van ennyi embernek rá pénze?



2018. júl. 10. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoznak, spórolnak egész évben, és 2 hét alatt elverik azt a 100-200e ft-ot, amit egy nyaralásba is beletennének.


De a kulcsszó, hogy dolgoznak.

2018. júl. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudsz spórolni. Havonta félre teszel rá 10-15 ezer forintot és még a drágább fesztiválok is beleférnek. Ha nem élsz szegény családban, ahogy írod, ez az összeg sinán viselhető.
2018. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 év alatt simán össze lehet spórolni az árát, én már diákként is voltam, ösztöndíjból, szoctám-ból összejött.

Mondjuk nem is vettem bent a feszten sok mindent, inkább környező boltokban (mint sokan mások), de így is szuper volt!

2018. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Erre találták ki a diákhitelt :D
2018. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkeresik az árát, vagy egész évben spórolnak.

Én pl csak a fesztiválok miatt dolgozom a nyáron, hogy beleférjen az a 3-4 amire elmegyek. Meg nekem a szülinapi ajándék a szüleimtől mindig valamelyik fesztiválbérlet vagy az ára, esetleg költőpénz.

2018. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Szexelnek érte.
2018. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért drága? Csomó fesztivál 10000 körüli árral kezd.

Egy hónap melóval már félretehetsz annyit, hogy egy bőséges kikapcsolódást vagy csapatást nyomass egy kisebb fesztin. Önkénteskedés is benne van a pakliban. És azért vannak tehetősebbek is nyilván.


Szóval nem igen értem, mi

2018. júl. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!