Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik jegyet éri meg meg...

Melyik jegyet éri meg meg venni Hajdúszoboszlón a strandra?

Figyelt kérdés
Az Aqua Palace ami 3300 abba mi van benne? Vagy jobban megéri megvenni a 6000-es teljes jegyet aqua-parkba?

2018. júl. 12. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Aquapark jobban megéri
2018. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a különbség az Aqua Palace és a Strandfürdő között. Ezt a két külön árjegyzéket találtam?
2018. júl. 12. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Elefántos rész melyikbe van?
2018. júl. 12. 22:24
 4/7 anonim válasza:
Az Aqua palace fedett. A másik nyitott :)
2018. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Palace egy zárt epuletz de ha idojaras miatt csak oda mentek már megéri. A kinti resz a strandfürdő. (Ott van az elefánt) meg csúszdák ha jól tudom(ezért aquapark)
2018. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elefánt az Aquparkban van. Az Aquaparkba csak a Strandfürdőn keresztül lehet bemenni, tehát ha az Aquaparkba akarsz menni, a fürdőbe is meg kell venni a jegyet
2018. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jó az idő és szeretnétek sokat csúszni akkor az aqua-park de ha rossz az idő akkor csak Aqua Palace lehet én szerintem az aqua-park jobb.
2018. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!