Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meztelen fesztiválozók hova...

Meztelen fesztiválozók hova teszik a ruháikat?

Figyelt kérdés

Vannak kifejezetten meztelen fesztiválok, de akár egyszerűbb fesztiválokon is előfordulnak teljesen meztelen emberek.

Szerintetek ők hova teszik a ruháikat? Nincs náluk semmi, se övtáska, se kulcs, se karkötő amivel vhova el tudnák zárni.


Vagy otthagyják vhol egy táskában és bíznak benne, hogy nem tűnik el?

Mert azért ha eltűnik az elég cinkes tud lenni.


2018. júl. 14. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ruhamegörzőről hallottál már? 😤🙄
2018. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

A sátrukba ahol szexelni is szoktak.

F. és csak N.től fogadok levelet

2018. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%
Én , akkor általában meztelenül is megyek. Vagy csak egy boxer-ban kicsit néha furán néznek rám míg nem érek a fesztivál közelébe, de ott már senki nem szól érte.
2018. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ruhamegörző kulcsát/bilétáját hova teszitek? Ha pucéran mész eleve, a lakáskulcsod hol hagyod?

Ha a sátorban hagyják akkor szintén nincs náluk semmi tehát simán el lehet lopni a cuccokat a sátorból és jön a meglepetés.

2018. júl. 14. 17:59
 5/11 anonim válasza:
Táskát szoktunk vinni
2018. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Nekem van a zacskómba kér piercing és abba szoktam fűzni egy kis tagyót pluszba ebben van a pénzem és ennyi. Jól is mutat, mert feltűnő meg hasznos is.
2018. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 thinktank válasza:
Milyen fesztivál ez? Nagyon érdekelne :)
2018. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen fesztivál?
2018. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen fesztiválom én is szívesen meztelenkednék.

Hol van ilyen fesztivál ?

2018. júl. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Külföldön nagyon sok van, de nem kifejezetten pucérak ezek, vegyes a felhozatal, mondhatni fele-fele az arány.

Itthon is sok fesztiválon dívik a pucérság, ki szándékosan ki segítséggel élvezi így a fesztivált.


Pl ozora, ott több pucér lánnyal is lehet találkozni, sokszor táska van azért velük. De pl fürdenek közösen pucéran.

Akkor szigeten is láttam már pucér csajt. Volt aki úgy ébredt azt se tudta hol vannak a ruhái.

2018. júl. 17. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!